اخبار مهم

separator

E

B

محتوی تخصصی

separator

هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع انقلاب بلاک چین در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار خواهد شد. مهمترین هدف این همایش بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیک می‌باشد.


محور های همایش
اهداف همایش
راهنمای ارسال مقالات
سخنرانان
کارگاه ها
میزگرد

هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک

و نظام های پرداخت پایان یافت

برگزار کنندگان

separator

پژوهشکده پولی و بانکی بر اساس ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۹۰ مسئولیت برگزاری همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت را برعهده دارد.


پژوهشکده
شورای عالی سیاست گذاری
کمیته اجرایی
کمیته علمی

تقویم همایش


۱۰ آذر‌ماه ۱۳۹۷ آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات
۱۵ آذرماه‌ ۱۳۹۷ اعلام نتیجه ارزیابی اولیه
۲۵ دی ماه ۱۳۹۷ آخرین مهلت ارسال نسخه نهایی مقالات پذیرفته‌ شده
۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ اعلام نتیجه اصل مقاله
۱۵ آذرماه ۱۳۹۷ آخرین مهلت مشارکت و حمایت در برگزاری همایش
۱ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ آخرین مهلت ثبت‌نام در همایش
۹ و ۱۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ زمان برگزاری همایش
مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد مکان برگزاری همایش

جشنواره دکتر نوربخش

separator

انتخاب بانک‌ها و شرکت‌های برتر و نوآور یکی از فعالیت‌های جنبی همایش‌سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت است که این مهم در قالب جشنواره‌ها و مسابقات مختلف و با رعایت سه معیار نوآورانه‌بودن، کاربردی بودن و سودآوری بالقوه در دستور کار همایش قرار دارد.
امسال نیز جشنواره دکتر نوربخش همانند سال گذشته در هفت بخش: ۱.سامانه های ملی ۲.سامانه‌های درون بانکی ۳.سامانه‌های مشتریان ۴.امنیت در شبکه زیرساخت ۵.سخت‌افزار و تجهیزات ۶.پلتفرم ۷.مسئولیت های اجتماعی برگزار خواهد شد.


برگزیدگان دوره‌های قبل
فایل word ویژه بانک‌ها
فایل word ویژه شرکت‌ها

هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت


به اطلاع کلیه دانشجویان، اساتید، پژوهشگران و همکاران حوزه پولی و بانکی و فناوری اطلاعات می‌رساند هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، با عنوان «انقلاب بلاک چین» در روزهای ۹ و ۱۰ بهمن‌ماه ۹۷، در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد.

نمایشگاه تخصصی

separator

در کنار همایش، نمایشگاهی تخصصـی جهت معرفی دستاوردهای سـازمان های ارائه‌کننـده خدمات بانکی کشـور در حوزه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه علاوه بر بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، شرکت هایی که در زمینـه ارائه خدمات بانکی فعالیت دارند، جهت معرفی خدمات، محصولات و توانمندی های خود حضور خواهند داشت.
علاقه‌مندان به حضور در نمایشگاه تخصصی، می‌توانند با شماره‌های ۸۸۶۵۷۳۹۵ و ۹۷ تماس حاصل فرمایند. لازم به ذکر است اولویت حضور در نمایشگاه با حامیان همایش است.

انقلاب بلاک چین

سخنرانان

separator

سخنران‌های کلیدی و اعضای شرکت‌کننده در نشست‌های علمی و تخصصی بر حسب موضوع اصلی و محورهای هر همایش از میان صاحبنظران و اندیشمندان برجسته‌ و مطرح داخلی و بین‌المللی انتخاب می‌شوند و همواره تاکید بر این بوده است علاوه بر کارشناسان و متخصصین امر، از مقامات کشوری و مراجع تصمیم‌گیر نیز جهت حضور در همایش و شرکت در مباحث دعوت به عمل آید.


سخنرانان

سخنرانان


حضور در همایش

separator

علاقه‌مندان به حضور در همایـش لازم اسـت از طریق وب‌ سایت www.ebps.ir مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل نمایند و در صورت تمایل به ثبت‌نام گروهی و یا سازمانی با دبیرخانه همایش تماس حاصل فرمایند.


ثبت نام انفرادی
راهنمای ثبت نام

حامیان


حامیان طرح الماسحامیان طرح طلاحامیان طرح نقرهحامیان بانکیشرکت‌هایی که تمایل به حمایت و مشارکت در برگزاری هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت را دارند، می‌توانند با توجه به بسته های حمایتی که از طریق دبیرخانه همایش در اختیار آنان قرار می‌گیرد آمادگی خود را جهت مشارکت در همایش اعلام فرمایند.


تماس با ما

نشانی: تهران، ‌میدان آرژانتین، ابتدای آفریقا، پلاک ۱۰، پژوهشکده پولی و بانکی
تلفن: ۹۵و ۸۸۶۵۷۳۹۷ (۰۲۱)
دورنگار: ۸۸۶۵۷۴۳۰ (۰۲۱)
پست الکترونیک: ac@mbri.ac.ir
"جهت تماس با دبیرخانه همایش می‌توانید همه روزه به‌ جز تعطیلات رسمی از ساعت ۸ تا ۱۶ از طریق شماره‌ تلفن‌های بالا با ما در تماس باشید"