منوی سايت
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
تاريخ:سی ام دی 1394 ساعت 10:00   |   کد : 165
نگاهی به مراسم اختتامیه
پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت
نگاهی به مراسم اختتامیه
پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت عصر ۲۲ دی‌ماه در میان استقبال فراوان و حضور پرشور علاقه‌مندان با معرفی برگزیدگان جشنواره دکتر نوربخش به کار خود پایان داد. پایانی که البته با توجه به فرجام رسیدن برجام شروعی است مبارک برای تمامی کسانی که در عرصه بانکداری الکترونیک فعال هستند و با بهره‌گیری از مباحث مطروحه در دو روز همایش حالا تصمیم دارند تا وضعیت بانکداری را به پله‌های بالایی ترقی و پیشرفت برسانند.
 در مراسم اختتامیه این همایش افرادی همچون  دکتر ولی‌الله سیف؛ رئیس‌کل بانک مرکزی، دکتر علی دیواندری؛ رئیس پژوهشکده پولی و بانکی، دکتر علی کرمانشاه؛ معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی، جمعی از مدیران بانک مرکزی، مدیران عامل بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات فن‌آوری اطلاعات و دیگر فعالان این حوزه حضور داشتند.

اهدای جوایز مسابقه دکتر نوربخش

در این مراسم پس از خوانش بیانیه هیئت‌داوران پنجمین جشنواره مرحوم دکتر نوربخش اسامی منتخبان اعلام و جوایز توسط روسا و مدیران ارشد نظام بانکی به منتخبان اهدا شد.

هیئت‌داوران در زمینه محصولات معرفی‌شده از سوی بانک‌ها از ۱۳ بانک شرکت‌کننده در جشنواره تشکر کرد.

از دو منتخب ویژه محصولات نوآورنه معرفی شده از سوی بانک‌ها تقدیر به عمل آمد.  

همچنین هیئت‌داوران در زمینه محصولات معرفی‌شده از سوی شرکت‌های فعال در حوزه بانکداری الکترونیک، با تشکر از هر ۲۸ شرکت کننده جوایز خود را به سه شرکت اهدا کرد.  

اهدای جوایز مسابقه «سخن تازه»

«امین زربخش» با ایده بومی‌سازی مدل RFM برای صنعت بانکداری و کاربرد آن در شناسایی مشتریان ویژه و رویگردان «علی فارمد» با ایده سیستم فاکتور آنلاین و «محمدصادق یدکی مقدم» با ایده ارائه و دریافت اسناد حمل به‌صورت الکترونیکی در اعتبارات اسنادی خارجی، برگزیدگان نهایی مسابقه سخن تازه بودند که ایده‌های خود را در پنجمین همایش بانکداری الکترونیک برای شرکت‌کنندگان ارائه و از آنها در مراسم اختتامیه همایش تقدیر به عمل آمد.

کنسرت موسیقی

نوای موسیقی ایرانی با صدای «علیرضا قربانی» پایان‌بخش این همایش بود. خواندن قطعاتی از بهترین آهنگ‌ها به همراه شعف و تشویق حاضران حال و هوای بسیار خوبی به ساعات پایانی این رخداد بخشید.

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان