منوی سايت
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
تاريخ:بيستم و نهم دی 1394 ساعت 14:25   |   کد : 163
استقبال گسترده از پنجمین همایش بانکداری الکترونیک
استقبال گسترده از پنجمین همایش بانکداری الکترونیک
پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت با استقبالی بی سابقه٬ امسال در روزهای ۲۱ و۲۲ دی ماه در مرکز همایش های برج میلاد برگزارشد.

این همایش در روز اول پذیرای حدود ۲ هزار و۸۰۰ شرکت کننده بود که آنها در افتتاحیه این همایش٬ شاهد سخنرانی وزیر امور اقتصاد و دارایی٬ رئیسکل بانک مرکزی٬ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بودند.

حضار در این همایش همچنین از چهار پنل تخصصی و یک میزگرد در سالن اصلی و دو پنل تخصصی٬ پنج کارگاه آموزشی٬ سه نشست و یک سالن سخنرانی به همراه پرسش و پاسخ در سالن های جانبی استفاده کردند.

این همایش در روز دوم نیز برخلاف دیگر همایش‌ها با استقبال گسترده حدود ۲ هزار ۵۰۰ نفره ای روبرو شد. شرکت کنندگان نیز از چهار سخنرانی تخصصی و یک میزگرد در سالن اصلی و چهار پنل تخصصی٬ دو نشست٬ ۱۰کارگاه آموزشی و یک سخنرانی به همراه پرسش و پاسخ در سالن های جانبی بهره مند شدند.

شایان ذکراست که شرکت کنندگان در نمایشگاهی که همزمان  با این همایش برگزار شد٬ از غرفه های هفت بانک و ۳۵ شرکت پرداخت الکترونیک ایرانی و چهار شرکت پرداخت الکترونیک خارجی که محصولات و خدمات نوین خود را به معرض نمایش گذاشته بودند٬ بازدید کردند.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان