منوی سايت
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
تاريخ:بيستم و سوم دی 1394 ساعت 10:52   |   کد : 161
معرفی و اهدای جوایز مسابقه دکتر نوربخش
معرفی و اهدای جوایز مسابقه دکتر نوربخش
در پایان دومین روز پنجمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت برگزیدگان مسابقه مرحوم دکتر نوربخش معرفی شدند و جوایز آنان اهدا شد.

به گزارش ستاد خبری همایش، با حضور دکتر سیف رئیس کل بانک مرکزی، دکتر دیواندری رئیس پژوهشکده پولی و بانکی و دکتر کرمانشاه معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی برگزیدگان مسابقه مرحوم دکتر نوربخش معرفی شدند و جوایز آن ها اهدا شد.

در متن بیاینه هیات داوران این مسابقه آمده است:

بیانیه هیئت داوران

پنجمین جشنواره مرحوم دکتر نوربخش، ویژه محصولات برتر نوآورانه بانکداری الکترونیک

در تبعیت از سنت حسنه تقدیر از نوآوری‌های بانکی در اختتامیه همایش‌های سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، امسال نیز به منظور شناسایی و انتخاب نوآوری‌های برتر، فرم‌های معرفی نوآوری‌های بانکی توسط دبیرخانه جشنواره مستقر در پژوهشکده پولی و بانکی به تفکیک بانک‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه بانکداری الکترونیک تهیه و برای آنان ارسال شد.

از شرکت کنندگان در جشنواره مرحوم دکتر نوربخش خواسته شد نوآوری‌های خود در حوزه بانکداری الکترونیک را که تا ۳۰ آبان ۱۳۹۴ بهره‌برداری از آن تحقق یافته باشد به دبیرخانه پژوهشکده معرفی کنند. بر این اساس ۱۵محصول از سوی ۱۳ بانک و ۲۸ محصول از سوی ۲۸ شرکت برای حضور در جشنواره معرفی شدند. از آنجا که بر اساس آیین‌نامه جشنواره از هر بانک یا شرکت تنها یک محصول اجازه شرکت در جشنواره را داشت از دو بانکی ک بیش از یک محصول معرفی کرده بودند، تنها محصولی که مشخصات آن ابتدا به دبیرخانه جشنواره رسیده بود، مورد داوری قرار گرفت.

هیئت داوران متشکل از خانم مهندس آزاده داننده و آقایان امیرحسین امین‌آزاد، دکتر اسماعیل ثنایی، سعید عسگری انارکی، علیرضا عیدی‌مراد، دکتر علی کرمانشاه و حسن معتمدی در تاریخ سه‌شنبه ۱۵ دی‌ ۱۳۹۴ جلسه‌ای را به منظور انتخاب محصولات برتر نوآورانه بانکداری الکترونیک برگزار کردند. پس از بحث‌های مفید و کارآمد درباره محصولات معرفی شده، محصولات برتر بر اساس سه معیار نوآورانه بودن، کاربردی بودن و سودآوری بالقوه مورد داوری قرار گرفت. لازم به ذکر است که هریک از اعضای محترم هیئت داوران که به‌نحوی در یکی از بانک‌ها یا شرکت‌های معرفی کننده محصول در جشنواره مسئولیتی داشته‌اند در مورد طرح ارسالی از آن بانک یا شرکت اعلام رای کردند.

هیئت داوران پنجمین جشنواره مرحوم دکتر نوربخش، با توجه به نزدیک بودن امتیاز محصولات برگزیده، محصولات را بدون رتبه‌بندی و تنها به عنوان «منتخب پنجمین جشنوراه مرحوم دکتر نوربخش، ویژه محصولات فناورانه بانکداری الکترونیک» به شرح زیر اعلام می‌دارد:

هیئت داوران در زمینه محصولات معرفی‌شده از سوی بانک‌ها با تشکر از ۱۳ بانک شرکت کننده در جشنواره به شرح زیر:

 بانکآشنا از بانک اقتصاد نوین

 سامانه هدف (نسخه موبایلی) از بانک آینده

 سامانه پردازش ابری بانک پارسیان از بانک پارسیان

 احراز هویت مشتریان و همکاران از طریق اثر انگشت از بانک پاسارگاد

 موبایل پوز (مبتنی بر   (NFCسیمرغ پِی از بانک تجارت

 تبلت بانک رفاه از بانک رفاه کارگران

 نت بانک شرکتی از بانک سامان

 فرابانک از بانک سینا

 برداشت وجه بدون کارت از طریق دستگاه خودپرداز بدون حساب بانکی از بانک صادرات

 سامانه بازرسی از راه دور از بانک کشاورزی

 بانکداری تلویزیونی از بانک ملت

 تسهیلات الکترونیک کوثر (سامانه تاک) از مؤسسه اعتباری کوثر

 

لازم به ذکر است که محصول سیمرغ پی از بانک تجارت علی‌رغم کسب امتیاز از هیئت داوران به دلیل آنکه هنوز به بهره‌برداری عمومی نرسیده است از فرایند داوری حذف گردید.

منتخبین پنجمین جشنواره مرحوم دکتر نوربخش، ویژه محصولات نوآورنه معرفی شده از سوی بانک‌ها را به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر معرفی ‌می‌کند:

• سامانه هدف (نسخه موبایلی) از بانک آینده

•       زیر ساخت انتقال وجه فراگیر مبتنی بر احراز هویت دوعاملی از بانک مسکن

هیئت داوران در زمینه محصولات معرفی‌شده از سوی شرکت‌های فعال در حوزه بانکداری الکترونیک، با تشکر از هر ۲۸ شرکت شرکت کننده در جشنواره، منتخبین پنجمین جشنواره مرحوم دکتر نوربخش، ویژه محصولات نوآورنه معرفی شده از سوی شرکت‌‌ها را به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر معرفی ‌می‌کند:

•       زیرساخت بانکداری باز از شرکت خدمات رایان اقتصاد نوین

•       آیسان شارژ از شرکت خدمات همراه آیسان لوتوس

•       سامانه تیام کارت (مانیتورینگ هوشمند بر خط) از شرکت‌ داده‌کاوان هوشمند توسن

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان