ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : يازدهم بهمن 1393 ساعت 09:38   |   کد : 357

در مراسم اختتامیه چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت
نوآوران محصولات بانکی انتخاب شدند
جایزه ویژه محصولات نوآورانه بانکی به بانک تجارت در مقام اول و بانک‌های اقتصاد نوین و سامان در رتبه دوم اختصاص یافت. همچنین شرکت خدمات انفورماتیک و شرکت توسن از سوی شرکت‌های فعال در حوزه بانکداری الکترونیک به ترتیب مقام‌های اول و دوم در جشنواره دکتر نوربخش را از آن خود کردند.

 چهارمین جشنواره دکتر نوربخش که به عنوان بخش جنبی مراسم اختتامیه همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار می‌شود با معرفی برترین نوآوریهای بانکی پایان یافت.

هیئت داوران متشکل از حسن اصغرزاده زعفرانی، دکتر محسن شریفی، دکتر محمد طالبی، مهندس برات قنبری و دکتر علی کرمانشاه بودند که در تاریخ چهارشنبه 2 بهمن‌ 1393 جلسه‌ای را به منظور انتخاب محصولات برتر نوآورانه بانکداری الکترونیک برگزار کردند. در بیانیه هیات داوران آمده است: «در تبعیت از سنت حسنه تقدیر از نوآوری‌های بانکی در اختتامیه همایش‌های سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، امسال نیز به منظور شناسایی و انتخاب نوآوری‌های برتر، فرم‌های معرفی نوآوری‌های بانکی توسط دبیرخانه جشنواره مستقر در پژوهشکده پولی و بانکی به تفکیک بانک‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه بانکداری الکترونیک تهیه و برای آنان ارسال شد».

در این بیانیه آمده است: «پس از بحث‌های مفید و کارآمد درباره محصولات معرفی شده، محصولات برتر بر اساس سه معیار نوآورانه بودن، کاربردی بودن و سودآوری بالقوه مورد داوری قرار گرفت».

هیئت داوران چهارمین جشنواره دکتر نوربخش در زمینه محصولات معرفی‌شده از سوی بانک‌ها با تشکر از ۱۵ بانک شرکت کننده در جشنواره و با تقدیر از ۳ محصول کارت چند منظوره بانک سرمایه، طرح باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی، سامانه فروش ارز مسافری بانک ملت، بانک تجارت را به‌خاطر سرویس موبایل بانک برای کلیه کارت‌های عضو شبکه شتاب به عنوان رتبه اول و دو بانک اقتصاد نوین به خاطر انتقال وجه بانکی از طریق شماره موبایل (MMT) و بانک سامان را به خاطر نرم‌افزار پایای گروهی ACH به عنوان رتبه دوم انتخاب کرد.

همچنین هیئت داوران در زمینه محصولات معرفی‌شده از سوی شرکت‌های فعال در حوزه بانکداری الکترونیک، با تشکر از هر ۷ شرکت شرکت کننده در جشنواره و با تقدیر از محصول سامانه برخط کشف تقلب از شرکت داده‌کاوان هوشمند توسن ، شرکت خدمات انفورماتیک را به خاطر سامانه انتقال تصویر چک (چکاوک) به عنوان رتبه اول و شرکت توسن را به خاطر درگاه ارائه سرویس‌های بانکی یاقوت به عنوان مقام دوم انتخاب کرد.

 

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh