ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : ششم بهمن 1393 ساعت 18:09   |   کد : 329

در کارگاه «مدیریت فرایندهای کسب و کار در نظام بانکی» عنوان شد:
اهمیت فرایندهای کسب و کار در خدمت‌رسانی به مشتریان
«امروزه فرآیندها نقش مهمی در ارائه خدمت به مشتریان بازی می کنند. شرکت ها به دنبال پیاده‌سازی فرآیندهایی در جهت ارائه خدمت به مشتریان و ارائه تجارب قانع کننده تر به آنان، با کمک ترکیبی از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و در زمان واقعی هستند. مشتری مداری به عنوان عامل مهمی در حفظ و کسب مشتری به شمار می‌آید». 
 به گزارش دبیرخانه کارگاه «مدیریت فرآیندهای کسب و کار در نظام بانکی» با حضور مجید عبداله خانی و مهدی ایمانی مهر به عنوام مدرسان این کارگاه برگزار شد. در این کارگاه موضوعاتی چون اهمیت فرآیند در کسب وکار بانکی، فلسفه مدیریت فرآیندهای کسب وکار و دستاوردهای آن و مفاهیم بنیادین در توسعه سامانه‌های نرم افزاری مبتنی بر مدیریت فرآیند کسب و کار مطرح شد».

در این کارگاه عنوان شد: «امروزه فرآیندها نقش مهمی در خلق تجربه مشتریان بازی می کنند. شرکت ها به دنبال پیاده‌سازی فرآیندهایی در جهت ارائه خدمت به مشتریان و ارائه تجارب قانع کننده تر به آنان، با کمک ترکیبی از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و در زمان واقعی هستند. مشتری مداری به عنوان عامل مهمی در حفظ و کسب مشتری به شمار می‌آید».

مدرسان کارگاه در ادامه گفتند: «فرآيند به مجموعه‌ای از فعالیت‌های هم‌راستا و مرتبط اطلاق می‌شود که خروجی خاصی را به‌وجود می‌آورد و ایجاد آن به درون دادهای خاصی نیاز دارد که زمینه را برای پردازش و خلق ارزش فراهم آورد. ویژگی‌های فرآیند عبارتند از : قابل اندازه‌گیری، دارای مشتری و مخاطب، پاسخگو به رخدادی مشخص و دارای نتایج مشخص است. بر این اساس، مدیریت فرآیند کسب و کار یک رویکرد یکپارچه به منظور بازنگری فعالیت‌های کلیدی سازمان در قالب فرآیندهایی است که سازمان را قادر می‌سازد با ارزیابی مداوم، ارزش بهینه‌ای را برای سازمان و مشتریان نهایی خلق کند. چرخه حیات فرآیند کسب و کار از مراحلی مرتبط به هم تشكيل شده است، كه البته ساختار چرخه‌ای آن حاكی از يك ترتيب زمانی قطعی برای اجرای مراحل مختلف نيستند و بسياری از فعاليت‌های طراحی و توسعه همزمان با اجرای اين مراحل صورت می‌پذيرند».

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh