ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : ششم بهمن 1393 ساعت 11:27   |   کد : 320

رونمایی از دو کتاب
با حضور دکتر ولی الله سیف، دکتر علی طیب نیا و سید محمود احمدی از دو کتاب «چالش‌های پولی و بانکی اقتصاد ایران: تحلیل وضعیت و توصیه‌های سیاستی» و «نظام‌های پرداخت و بانکداری الکترونیک در ایران» رونمایی شد.

کتاب «چالش‌های پولی و بانکی اقتصاد ایران: تحلیل وضعیت و توصیه‌های سیاستی» که به همت پژوهشکده پولی و بانکی انتشار یافته است مجموعه‌‌ای از هفت مقاله سیاستی و بیست و پنج یادداشت سیاستی در حوزه اقتصاد است که نمونه‌ای از تحقیقات کاربردی معطوف به سیاست‌‌سازی در این عرصه به شمار می‌رود.
این کتاب بر اساس محورهای مطرح شده در بیست و چهارمین همایش سیاست‌ های پولی و ارزی در موضوعات «استراتژی خروج از رکود»، «بازنگری چارچوب سیاست‌ پولی»، «نظام تامین مالی تولید» و «اصلاح نظام بانکی» تدوین شده‌ است.
همچنین کتاب «نظام‌های پرداخت و بانکداری الکترونیک در ایران»که به همت جمعی از مدیران و کارشناسان بانک مرکزی در حوزه نظام‌های پرداخت تدوین شده است، در ۷فصل و یک پیوست، تاریخچه نظام‌های نوین پرداخت در کشور از مرحله جنینی تا بلوغ را تشریح می‌کند. مخاطبین کتاب بانکداران و کارشناسان حوزه بانکداری الکترونیک، محققان و پژوهشگران این عرصه و نیز علاقه‌مندان عمومی‌تر این حوزه با توجه به زبان نگارش غیرفنی آن است.

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh