ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : پنجم بهمن 1393 ساعت 14:55   |   کد : 314

با سخنرانی دکتر علیرضا فیض‌بخش و محمدرضا شعبانعلی
معرفی ایده‌های برتر در نشست ویژه جوانان
نشست ویژه جوانان در چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با سخنرانی دکتر علیرضا فیض‌بخش استاد دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف و همچنین محمدرضا شعبانعلی متخصص حوزه ارتباطات، مذاکره و مهارت‌های فردی برگزار می‌شود.

در این نشست اعضای سه گروه برتر از مجموعه گروه‌هایی که در رویداد ماشین استارتاپ ناب شرکت کرده بودند، ایده خود را ارائه خواهند کرد.

دکتر فیض‌بخش که از سخنرانان این نشست به شمار می‌رود، از جمله صاحب‌نظران مباحث کارآفرینی است که اقدامات بسیاری در زمینه آشتی دادن جوامع دانشگاهی و بازار کار صورت داده است. توجه به آینده شغلی جوانان و دانشجویان از جمله اصلی‌ترین دغدغه‌های موجود در کارنامه او به شمار می‌رود.

همچنین محمدرضا شعبانعلی، نویسنده و مترجم کتاب‌هایی چون فنون مذاکره، تصمیم‌گیری، مدیریت انسان‌ها و ۵۳ اصل در مذاکره، دیگر سخنران این نشست است که از تجربه حضور در برنامه‌های تلویزیونی و همچنین ارائه کارگاه‌های متنوع در حوزه‌های مذاکره و تصمیم‌گیری در بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی کشور برخوردار است.

هر یک از تیم‌های ارائه‌دهنده سه ایده برتر با عناوین «پایاپای»، «کدوم بانک برم؟» و «آف‌یار» ده دقیقه فرصت دارند تا در این نشست به معرفی طرح و ایده خود بپردازند. از ایده‌های برتر نیز در جشنواره دکتر نوربخش تقدیر خواهد شد.

این نشست، روز اول همایش، دوشنبه ۶ بهمن، از ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰ در سالن شماره ۵ واقع در طبقه B2 مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh