ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : پنجم بهمن 1393 ساعت 11:05   |   کد : 313

تنها یک روز باقی است
بزرگ‌ترین گردهمایی صنعت ‌بانکداری الکترونیک کشور در برج میلاد
چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به همت پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی فردا در مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد برگزار می‌شود. 
 در این همایش که با موضوع «ضرورت توسعه اکوسیستم بانکداری الکترونیک» برگزار می‌شود مقامات ارشد کشور از جمله وزیر امور اقتصادی و دارایی،‌ رئیس‌کل بانک مرکزی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، دبیر کل بانک مرکزی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور خواهند داشت.

در بخش‌های مختلف این همایش که بزرگ‌ترین گردهمایی صنعت بانکداری الکترونیک کشور محسوب می‌شود و تا کنون سه دوره از آن برگزار شده است، تمامی بانک‌ها، موسسات اعتباری، شرکت‌های فعال در حوزه بانکداری، دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی، مشارکت دارند.

در این همایش با برگزاری سخنرانی‌ها، نشست‌های تخصصی و میزگردهای متنوع به نقش بازیگران اصلی و قوانین این حوزه، چالش‌ها، فضای کسب ‌و‌کار و سامانه‌های پرداخت موجود و همچنین چشم‌انداز پیش‌رو و ارزیابی عملکرد دهه گذشته در صنعت بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با حضور مدیران،کارشناسان، اساتید و صاحب نظران پرداخته خواهد شد.

یکی از تفاوت‌های اصلی این همایش با همایش‌های گذشته در دعوت از سخنرانان کلیدی مطرح بین‌المللی همچون برت کینگ (آینده پژوه و نظریه پرداز مشهور استرالیایی و نویسنده مجموعه کتاب‌های بانک ۲.۰ و بانک ۳.۰) با موضوع جهانی شدن فناوری‌های مالی، تحولی در بانکداری جهانی، پیتر هیومن (مدیر تجارت موبایلی شرکت اریکسون) با موضوع بررسی تاثیرات موبایل بر صنعت بانکداری الکترونیک، جان کارلتون کلی (مشاور ارشد پی دبلیو سی ویتنام) با موضوع پیاده‌سازی بانکداری متمرکز، آموزه‌ها و تجربیات پروژه‌های بین‌المللی، است.

علاوه بر این در نشست‌های تخصصی نیز با دعوت از اساتید مطرح بین‌المللی مانند ژولین دیواد شلناست (از مدیران آرتور د لیتل) با موضوع راهبردهای مشارکت بانک‌ها و اپراتورهای موبایل در پرداخت موبایل، جفری دلامال (مدیرعامل شرکت ایپروسید و متخصص میان‌افزارهای اوراکل فیوژن) با موضوع تجربه نظارت داده محور در بانک مرکزی لبنان با استفاده از میان‌افزار اوراکل فیوژن، رمزی وفا (مدیرعامل گروه ۶ سیگما) با موضوع سامانه‌های مدیریت ریسک و رتبه‌بندی اعتباری، دانیل توماس هلند (از موسسه حقوقی استیفنسون هاروود انگلستان) با موضوع مسائل حقوقی قراردادهای خدمات تکنولوژی در بانک‌‌ها، میها فیلیپیچ (مدیر محصول شرکت هلکام دی دی) با موضوع فاکتورهای الکترونیک و الوتونبی آیدوو (رییس نظارت حقوقی و کنترل ریسک در تجارت موبایلی اریکسون) با موضوع معرفی تجربه‌های موفق بین‌المللی در استفاده از موبایل در صنعت بانکداری الکترونیک، موضوعات نو و متفاوتی مطرح خواهد شد.

در کنار ویژگی‌های برشمرده برای همایش چهارم، پنل‌های تخصصی نیز در قالبی جدید با همکاری صاحبنظران حوزه بانکداری و نظام‌های پرداخت با موضوعاتی همچون کارت‌های اعتباری، بازنگری در ساختار درآمدی بانک‌ها، مدل‌های بانکی نوین ایران، پرداخت‌های فرامرزی، نقش داده‌کاوی در کسب‌و‌کار بانکی و بانکداری باز برگزار می‌شود.

 همزمان با برگزاری این همایش، دستاوردها و محصولات بانک‌ها و شرکت‌های  فعال در حوزه فناوری‌های بانکی در نمایشگاه جانبی در معرض دید شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. 

منتظر دیدار شما هستیم.

 

 

 

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh