ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : دوم بهمن 1393 ساعت 13:58   |   کد : 265

در گفتگوی اختصاصی با برت کینگ عنوان شد:
شعب بانک‌ها شیوه ناکارآمدی برای تبدیل سود به سرمایه هستند
نخستین شعار ما این بود «نه کاغذ، نه پلاستیک، نه هزینه». باور ما این است که کاغذ و پلاستیک صرفا زوائد سیستم بانکداری قدیمی هستند که نخ نما شده اند.

به گزارش دبیرخانه همایش برت کینگ از سخنرانان کلیدی چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در گفتگویی اختصاصی با ویژه‌نامه همایش از تحولات بانکداری نوین گفته است و آینده آن در مواجهه با تکنولوژی‌های نوین ارتباطی.

مدیر عامل شرکت «Moven» درباره انگیزه‌های ‌شکل‌گیری این شرکت گفت: «این ایده با تصور اینکه یک حساب بانکی در سال ۲۰۲۰ چگونه خواهد بود، آغاز شد. یعنی هنگامی که انسان هزاره سوم با گوشی‌اش حساب بانکی باز می کند. نام ما در اصل حرکت و بانک است که در واقع این امر را نشان می‌دهد که ما سودمندترین شکل یک حساب بانکی را حسابی می دانیم که شما بتوانید از طریق تلفن همراه هوشمند خود با آن کار کنید».

کینگ درباره سرعت جایگزینی کیف پول کاربران با تلفن‌های هوشمند پیش بینی کرد: «زیرساخت‌ها فراهم است. ما فعالیت خود را شروع کرده‌ایم و معتقدیم که جایگزینی به سرعت انجام می‌پذیرد. این جایگزینی همان جایی است که گذار از کاغذ را به علامات رمزی تلفن همراه نشان می‌دهد. پیش بینی من در نخستین کتابم این بود که پرداخت‌های موبایلی تا سال ۲۰۱۶ از پرداخت‌های کاغذی پیشی می‌گیرد».

نسخه کامل گفتگوی اختصاصی با برت کینگ را در ویژه‌نامه چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت بخوانید.

 

 

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh