ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : سی ام دی 1393 ساعت 10:38   |   کد : 248

مدیر عامل گروه ۶ سیگما در همایش چهارم
بررسی سامانه‌های مدیریت ریسک و رتبه‌بندی اعتباری
رمزی وفا مدیر عامل گروه «۶سیگما» طی برگزاری نشستی تخصصی با عنوان «سامانه‌های مدیریت ریسک و رتبه‌بندی اعتباری» در چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت حضور خواهد داشت.

به گزارش دبیرخانه «گروه ۶ سیگما» که در سال ۲۰۰۳ تاسیس شده، در زمینه‌های مشاوره مدیریت ریسک، رتبه‌بندی اعتباری، سامانه رتبه‌بندی ریسک و ساختار دارایی شرکت‌ها  فعالیت می‌کند. دفتر مرکزی این شرکت در دوبی و سایر دفاتر آن در لندن و بیروت قرار دارد. «گروه ۶ سیگما» در ترکیه، فرانسه، امریکا، آمریکای مرکزی و آفریقا نیز نمایندگی دارد.

همچنین رمزی وفا، موسس و مدیرعامل این گروه به شمار می‌رود که از سال ۱۹۸۳ در صنعت بانکداری فعال بوده است. او فعالیت حرفه‌ای خود را در بانک سلطنتی کانادا آغاز و سال‌ها به عنوان مسئول هماهنگی عملیات شعب و حساب‌های شرکتی و موسسات مالی بانک سلطنتی کانادا در خاورمیانه و آفریقا فعالیت کرده است. رمزی وفا در سال ۱۹۹۵ به سیتی‌بانک پیوست و تا سال ۲۰۰۲ در این بانک حضور داشت. وفا در سال ۲۰۰۲، گروه «۶ سیگما» را بنیان کرده و از آن سال تا کنون به عنوان مدیرعامل این شرکت مشغول به فعالیت بوده است. رمزی واتفا فارغ‌التحصیل دانشگاه لندن بوده و هم‌چنین دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم مدیریت از امپریال کالج لندن و کارشناسی مهندسی الکترونیک و علوم کامپیوتر از کینگز کالج لندن است.

 

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh