ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : بيستم و هشتم دی 1393 ساعت 11:16   |   کد : 236

با حضور مدیرعامل شرکت ایپروسید در همایش چهارم
تجربه نظارت داده محور در بانک مرکزی لبنان معرفی می‌شود
کارگاهی با موضوع «تجربه نظارت داده محور در بانک مرکزی لبنان با استفاده از میان‌افزار اوراکل فیوژن» توسط مدیرعامل شرکت ایپروسید در چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار می‌شود. 
 به گزارش دبیرخانه همایش، جفری دلامال مدیر عامل شرکت ایپروسید و متخصص میان‌افزار اوراکل فیوژن طی برگزاری کارگاهی تجربه نظارت داده‌محور در بانک مرکزی لبنان با استفاده از این میان‌افزار را مورد بحث و مطالعه قرار می‌دهد.

سیزده سال از تجربه پانزده ساله جفری دلامال در زمینه انفورماتیک در کشورهای اروپایی، خاورمیانه و آمریکا، همراه با فناوری‌های اوراکل سپری شده‌است. او موسس، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت ایپروسید و همچنین متخصص مباحث مدیریت فرایندهای کسب‌وکار، معماری خدمت-محورو اینترپرایز ۲.۰[1] به‌شمار می‌رود.

ایپروسید از شرکای اصلی شرکت اوراکل و دارای تجربه و مهارت عمیق در زمینه‌های پایگاه داده ، تمامی عناصر میان‌افزار اوراکل فیوژن و سخت‌افزار است.

این کارگاه که به مرور تجربه و سازوکارهای نظارتی در بانک مرکزی لبنان اختصاص دارد، انگیزه‌ها، معماری راه‌حل سطح بالا[2]، نحوه به کارگیری و مزایای استفاده از FSIP در بانک مرکزی لبنان را تشریح می‌کند. همچنین در این کارگاه به این نکته اشاره می‌شود که چگونه FSIP را می‌توان به سادگی به‌ صورت سفارشی برای سایر بانک‌های مرکزی پیاده‌سازی کرد.

نظارت تراکنش‌های مالی در گستره متنوعی از موسسات مالی، به منظور ارزیابی میزان انطباق با مقررات و هم‌چنین مدیریت ریسک‌های اقتصادی، یکی از کارکردهای حیاتی تمامی بانک‌های مرکزی است. ابزارها و سازوکارهای نظارتی بانک مرکزی لبنان[3] به طور گسترده‌ای توسط شرکت ایپروسید نوسازی شده‌است. این نوسازی از طریق ایجاد بستر چشم‌اندازها و نظارت مالی[4] صورت گرفته که عملا مستلزم به‌کارگیری تمامی عناصر میان‌افزار اوراکل فیوژن به همراه پایگاه داده اوراکل و داده عظیم اوراکل[5] بوده‌است.

 

 

 [1] Enterprise 2.0

[2] high-level solution architecture

[3] Banque du Liban

[4] Financial Supervision & Insights Platform (FSIP)

[5] Oracle Big Data

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh