ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : پانزدهم دی 1393 ساعت 14:30   |   کد : 225

نمایشگاه جانبی؛ فرصتی استثنایی برای ارائه محصولات بانکی
برگزاری چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، فرصتی استثنایی برای عرضه و معرفی محصولات و خدمات شرکت‌های ایرانی و خارجی در زمینه‌های مختلف بانکداری الکترونیک در قالب نمایشگاه جانبی است که در سال‌های گذشته با استقبال شرکت‌ها و فعالان مربوط مواجه بوده است.

محمد ثروتی مسئول اجرایی همایش در این باره گفت: «چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت و نمایشگاه آن به دلیل حضور تقریبا تمامی بازیگران این صنعت، جامع‌ترین و بزرگ‌ترین و شاید تنها رویداد تخصصی جامع کشور محسوب می‌شود. در همایش امسال چند سخنران خارجی مطرح در عرصه بانکداری الکترونیک و همچنین تعدادی شخصیت کلیدی حضور خواهند داشت و مقالات تخصصی متعددی در این زمینه ارائه خواهند شد».

به گزارش دبیرخانه همایش، او با اشاره به افزایش تقاضا برای حضور در فضای نمایشگاهی چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت گفت: «در نمایشگاه سال گذشته بیش از ۵۰ شرکت، موسسه مالی و بانک در فضایی به مساحت ۱۱۰۰ متر مربع حضور داشتند اما با توجه به افزایش تقاضایی که امسال با آن مواجه بوده‌ایم پیش بینی می کنم که این مقدار حداقل ۴۰ درصد افزایش پیدا کند».

ثروتی در این‌باره ادامه داد: «با توجه به دعوت‌های به عمل آمده و تجربه سال‌های گذشته انتظار می‌رود امسال نیز بیش از سه هزار نفر از متخصصان و دست‌اندرکاران صنعت بانکی کشور، طی دو روز از این نمایشگاه بازدید کنند و شرکت‌ها نیز بتوانند به تعامل با مشتریان بالقوه و بالفعل خود در زمینه نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای بانکی، راه‌حل‌های جامع، نرم‌افزارهای تحت موبایل و سایر خدمات انفورماتیکی و دانش بنیان بانکی بپردازد».

  
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh