ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : ششم دی 1393 ساعت 08:43   |   کد : 193

در تازه‌ترین جلسه کمیته برنامه‌ریزی اعلام شد:
طراحی نرم افزار تلفن همراه برای همایش چهارم
نرم‌افزار ویژه تلفن همراه با هدف اطلاع‌ رسانی درباه اخبار و رویدادهای چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت  طراحی و راه‌اندازی شد.
 به گزارش دبیرخانه همایش، در تازه‌ترین جلسه از مجموعه جلسات کمیته برنامه‌ریزی چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت درباره ‌راه‌اندازی نرم‌افزار طراحی شده ویژه تلفن همراه (همخوان با سیستم عامل‌های اندروید و IOS) تصمیم گیری شد. این نرم افزار به منظور اطلاع رسانی درباره بخش‌های مختلف همایش امسال، برنامه ها و رویدادهای مربوط به آن راه‌اندازی شده و در دسترس عموم علاقمندان قرار می‌گیرد.

برنامه‌ریزی برای بخش‌های جنبی همایش از جمله «ماشین استارت‌آپ ناب» و برنامه‌های اجرایی و تبلیغات و اطلاع‌رسانی از دیگر مواردی بودند که در جلسه کمیته اجرایی درباره آنها تصمیم گیری شد. این جلسه با حضور اعضای کمیته اجرایی همایش از جمله محمدهادی شالباف، مدیر اجرایی، هستی ربیع همدانی، مدیر امور آموزش و همایش‌ها و حسین عظیمی، مدیر انفورماتیک پژوهشکده پولی و بانکی برگزار شد.

چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت  ششم و هفتم بهمن در مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد برگزار می‌شود.

 

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh