ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : بيستم و ششم آذر 1393 ساعت 11:58   |   کد : 187

حامیان در راه
حمایت شبکه بانکی و شرکت ها از همایش چهارم
با نزدیک شدن به زمان برگزاری چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، شبکه بانکی کشور و شرکت های فعال در حوزه فناوری‌های نوین ارتباطی برای حمایت از چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت اعلام آمادگی کردند. 
 به گزارش دبیرخانه، تاکنون حمایت بانک‌های سامان، کشاورزی و ملّت از برگزاری چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت قطعی شده است، ضمن اینکه فرآیند حمایت سایر بانک ها نیز در مراحل اجرایی قرار دارد.
همچنین همایش چهارم در مقایسه با همایش‌های پیشین با استقبال بیشتری از سوی شرکت های فعال در حوزه بانکداری الکترونیک مواجه شده است، به نحوی که تاکنون بیش از ۱۱ شرکت در رده‌های مختلف الماس، طلایی و نقره ای حمایت خود را اعلام کرده و شرکت های بیشتری نیز در فرآیند اجرایی حمایت قرار دارند.
 
بنا بر این گزارش تاکنون گروه شرکت های توسن، شرکت خدمات انفورماتیک، شرکت گسترش فناوری‌های نوین کشاورز، شرکت شاپرک، شرکت داده‌پردازی، شرکت پرداخت نوین آرین، شرکت علوم سبز، شرکت ایران‌کیش، شرکت مبنا کارت آریا، شرکت کاشف امن الکترونیک و شرکت سیمرغ تجارت از جمله شرکت‌هایی هستند که برای حمایت از برگزاری این همایش اعلام آمادگی کرده‌اند.

چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت ششم و هفتم بهمن در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود.

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh