ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : بيستم و ششم آذر 1393 ساعت 10:00   |   کد : 186

گزارش‌های پشتیبان
بانکداری الکترونیک زیر ذرّه‌بین
«گزارش‌های پشتیبان» عنوان بخشی است که به تازگی در پایگاه اطلاع‌رسانی چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت قرار گرفته است. در این بخش با هدف واکاوی اکوسیستم بانکداری در ایران، تبیین فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی نظام بانکی ایران مطالبی ارائه خواهد شد.

به گزارش دبیرخانه، در بخش «گزارش های پشتیبان» که تولید محتوای آن توسط کمیته علمی همایش صورت می گیرد، با تاکید بر نقش فرصت‌ساز فناوری اطلاعات برای دستیابی به ایده‌هایی نو جهت طرح در همایش به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهایی که فرصت گردهم آمدن نخبگان بانکی کشور را فراهم می‌کند،گزارش‌هایی ارائه خواهد شد. 
محورهای موضوعی چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از جمله واژگان کلیدی مورد نظر در انتخاب این گزارش‌ها به شمار می‌روند. در گزارش‌های مزبور همچنین، به اتکای تحقیقات مشاورین معتبر مالی جهانی در این حوزه مانند McKinsey, EY, PW،Deloitte, KPMG, Gartner مهم‌ترین کلان‌روندهای اقتصادی، مالی و بانکی در جهان بازنشر می شود. گزارش های مذکور تا زمان برگزاری همایش به تدریج بر روی تارنمای پژوهشکده پولی و بانکی منتشر خواهند شد. 
اولین گزارش از این مجموعه با محوریت «کلان روندهای بانکداری» را با موضوعاتی چون مهندسی شعب بانکی، ظهور رقبای غیر بانکی در عرصه دسترسی به نظام پرداخت و مزیت‌های بانکداری همراه را
اینجا بخوانید.

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh