ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : نوزدهم آذر 1393 ساعت 09:47   |   کد : 175

در میزگردهای تخصصی بررسی می شود
ساختار درآمدی بانک‌ها و مسئله کارت اعتباری
با برگزاری دو میزگرد تخصصی در چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، مسئله کارت‌های اعتباری و همچنین ساختار درآمدی بانک‌ها به بحث و گفتگو گذاشته می‌شود.
به گزارش دبیرخانه، در اولین روز همایش میزگردی با موضوع«کارت ‌‌اعتباری و اعتبارات خرد» با حضور ناصر حکیمی مدیر کل فناوری اطلاعات بانک مرکزی به عنوان دبیر جلسه برگزار می‌شود. در این جلسه که به بررسی ساختار اعتبارات در ایران و سایر کشورها اختصاص یافته است، مشکلات فنی، فقهی و بانکی در حوزه کارت اعتباری در کشور به بحث و گفتگو گذاشته می‌شود.

همچنین در دومین روز از چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، موضوع «ساختار درآمدی بانک‌ها» با حضور دکتر سید فرشاد فاطمی، دبیر علمی همایش مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرد. در این میزگرد با استفاده از ترازنامه‌های بانک‌های مختلف در سراسر جهان، بحث و گفتگویی پیرامون منابع مختلف درآمدی بانک‌ها در ایران در مقایسه با بانک‌های سایر کشورها صورت می گیرد.

چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در روزهای ششم و هفتم بهمن ماه در مرکز همایشهای بین المللی برج میلاد برگزار می شود.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh