ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : هجدهم آذر 1393 ساعت 08:29   |   کد : 173

دبیر علمی همایش:
ارائه محتوای جذاب در قالب‌های متنوع ویژگی همایش امسال خواهد بود
چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با در نظرگرفتن تنوع در محتوا و جذابیت در شیوه ارائه آن متفاوت‌تر از همایش‌های گذشته برگزارخواهد شد.
دکتر سید فرشاد فاطمی دبیر علمی همایش درباره تدارک محتوای مورد نظر برای ارائه در چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت گفت: «بعد از گذشت سه دوره از برگزاری همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، این نگرانی به وجود آمد که آیا برای برگزاری چنین همایشی به صورت سالانه به اندازه کافی تولید محتوا در داخل کشور انجام می‌پذیرد یا خیر؟ از این رو تصمیم گرفتیم که از سه دریچه متفاوت برای برگزاری این همایش به تولید محتوا بپردازیم».

فاطمی در ادامه گفت: «راه‌حل‌های پیشنهادی برای تولید محتوا به چند گروه قابل تقسیم است. یکی تولید محتوا توسط اعضای هیأت علمی و پژوهشی حاضر در پژوهشکده پولی و بانکی، دیگری سفارش محتوا به متخصّصان بیرون از پژوهشکده و همچنین سازماندهی محتواهای موجود بیرون از پژوهشکده برای ارائه در همایش».   

دبیر علمی چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت بیان کرد: «با چنین هدفی تلاش کردیم به تناسب محورهای همایش، افراد مختلف را در تولید محتوای همایش درگیر کنیم. همچنین علاوه بر حفظ قالب‌های سنتی تدارک و ارائه محتوا (از جمله ارائه مقاله و برگزاری نشست)، با در نظر گرفتن مجموعه‌ای از قالب‌های متنوع سعی در جذاب کردن محتوای ارائه شده در همایش امسال خواهیم داشت».

دکتر فاطمی در ادامه گفت: «آشنایی با کلان‌روندهای صنعت بانکداری الکترونیک در سطح بین‌الملل که به دو حوزه بانکداری و همچنین فناوری اطلاعات و ارتباطات مرتبط است، از اهداف اصلی برگزاری این همایش به شمار می‌رود. از این رو تلاش کرده‌ایم تا با دعوت از کارشناسان داخلی و خارجی درباره پیشرفت‌های صورت گرفته در این عرصه نیز محتوای در خوری برای ارائه به شرکت‌کنندگان در همایش تهیه کنیم. هرچند امسال این همایش در سطح ملی برگزار می‌شود، در عین حال دعوت  از صاحب‌نظران بین‌المللی  نیز در دستور کار بوده‌است».

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh