ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : شانزدهم آذر 1393 ساعت 12:02   |   کد : 172

دبیر اجرایی همایش:
ارتقاء سطح علمی مهمترین دغدغهٔ برگزار کنندگان همایش است
تلاش می‌کنیم تا همایش چهارم بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت را با حضور و مشارکت حداکثری تمام ذی‌نفعان فعال در حوزه بانکداری الکترونیک  برگزار کنیم.

 دبیر اجرایی چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت درباره اهداف اجرایی برگزاری این همایش گفت: «فضاسازی برای حضور مؤثر مجموعه نظام بانکی کشور از جمله شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مهندسی در حوزه‌های زیرساختی و حرفه‌ای بانکداری و همچنین ایجاد فرصت برای حضور پژوهش‌گران و محققّان فعال در این عرصه از جمله اهداف اصلی برگزاری چنین همایشی به‌شمار می‌رود».

محمد هادی شالباف در ادامه با اشاره به جلساتی که تا کنون پیرامون برگزاری همایش تشکیل شده‌اند گفت: «تا امروز جلسات متعددی به صورت فردی و گروهی با دست‌اندرکاران  این حوزه برای مشورت در حوزه تولید محتوا و ظرفیت‌های اجرایی این همایش برگزار کرده‌‌ و از آنها درخواست کرده‌ایم تا ما را در برگزاری هر چه بهتر این همایش هدایت و راهنمایی کنند. از مهمترین این نشست‌ها می‌توان به جلسه‌ای که با مجموعه ای از مدیران ارشد بانکی کشور برگزار کرده‌ایم و همچنین برگزاری جلسه‌ای با حضور مدیران شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اشاره کرد».

او با تاکید بر این نکته که از شهریور ماه امسال به صورت جدی برنامه‌‌ریزی‌های مربوط به برگزاری همایش چهارم بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت آغاز شده است ادامه داد: «تمام تلاش ما این است که بتوانیم با ایجاد زمینه همگرایی و مشارکت همگانی اصحاب این عرصه، شرایط مناسبی برای برگزاری همایش امسال فراهم آوریم. تا به امروز هم تمامی مقدمات کار فراهم شده و به حداقل رساندن کمبودها از اولویت‌های ما به‌شمار رفته است».

دبیراجرایی چهارمین همایش یانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با اشاره به پیچیده‌گی‌های برگزاری یک مراسم چندهزار نفره در کشور گفت: «مهترین مشکلی که در سال‌های گذشته با آن روبرو بودیم بحث مربوط به محدودیت فضای نمایشگاهی بوده که برای برطرف کردن آن در همایش امسال تلاش می‌کنیم تا از فضای بیرونی برج میلاد هم با ایجاد سازه‌های موقت استفاده کنیم».

او در همین ارتباط ادامه داد: «به دلیل محدودیت فضای نمایشگاه به عنوان رویداد جنبی همایش در سالهای گذشته ما با مشکل محدودیت امکان حضور بازدیدکنندگان از نمایشگاه مواجه بودیم، به گونه‌ای که تنها کسانی که در همایش حضور داشتند می توانستند از نمایشگاه نیز دیدن کنند. اما امسال با تمهیداتی که در نظر گرفته شده است، علاقمندان به بازدید از نمایشگاه می‌توانند با در دست داشتن کارت‌های ویژه «بازدید از نمایشگاه» از این رویداد جنبی همایش نیز بهره‌مند شوند».

شالباف در پایان تاکید کرد: «بیشترین انرژی در برگزاری این همایش صرف ارتقاء علمی محتوای همایش خواهد شد. تلاش بر این است تا با استفاده از حداکثر ظرفیت کارشناسی داخل کشور با برگزاری نشست‌ها و میزگردهای تخصصی، چالش‌های موجود در این حوزه مطرح شده و به بوته نقد گذاشته شود. از این‌رو از همه کسانی که تا کنون به ما کمک کرده‌اند تا همایشی درخور خانواده بزرگ نظام بانکی کشور برگزار کنیم صمیمانه سپاسگذاریم و از تمامی ذی‌نفعان و صاحبنظرانی که به هر نحوی می توانند در افزایش کیفیت این رویداد مهم ما را یاری رسانند طلب یاری می کنیم».   

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh