ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : دوازدهم آذر 1393 ساعت 12:49   |   کد : 169

موشکافی بانکداری الکترونیک در نشست‌های تخصصی همایش
«سند راهبردی دولت الکترونیک»، «امنیت در بانکداری الکترونیک»، «مدیریت ریسک»، «داده‌کاوی در کسب و کار بانکی» و «کربنکینگ» از جمله موضوعاتی هستند که طی نشست‌های تخصصی در چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند.

به گزارش دبیرخانه همایش نشست تخصصی «مدل‌های بانکی نوین ایران» با حضور دکتر نیما امیر شکاری عضو کمیته علمی همایش و همچنین نشست تخصصی «پرداختهای فرامرزی»، در اولین روز همایش (ششم بهمن) برگزار می‌شود. 
همچنین نشست‌های تخصصی «بانکداری الکترونیک؛گامی به سوی حاکمیت IT و دولت الکترونیک» با حضور دکتر جعفر حبیبی رئیس انجمن کامپیوتر ایران و عضو هیأت علمی دانشکده کامپیوتر دانشگاه شریف، «امنیت در بانکداری الکترونیک» با حضور دکتر محمود سلماسی زاده معاون پژوهشکده الکترونیک دانشگاه صنعتی شریف، «نقش داده‌کاوی در کسب و کار بانکی» با حضور دکتر بابک تیمورپور عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس و همچنین «مدیریت ریسک با استفاده از فناوری اطلاعات» با حضور دکتر مرتضی بینا مدیر ریسک بانک خاورمیانه از جمله نشست‌هایی هستند که در دومین روز همایش(هفتم بهمن) برگزار می‌شوند.
چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در روزهای ششم و هفتم بهمن در مرکز همایشهای بین المللی برج میلاد به همت پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی برگزار می شود.

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh