ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : دوم آذر 1393 ساعت 11:23   |   کد : 163

«جوانان و ایده ‌های نو»، «معرفی چشم‌انداز بانک مرکزی»، رونمایی از اولین خروجی «مبنا»
بخش‌های تازه همایش امسال معرفی شدند
 «رونمایی از اولین خروجی‌های «پروژه مدل بانکی نوین ایران (مبنا)»، ارائه «چشم‌انداز بانک مرکزی» و همچنین طراحی بخش ویژه‌ای با عنوان «جوانان و ایده‌های نو» از جمله ویژگی‌های همایش امسال در مقایسه با همایش‌های گذشته به‌شمار می‌روند».

 

 دکتر نیما امیرشکاری مدیر گروه بانکداری الکترونیک در پژوهشکده پولی و بانکی درباره ویژگی‌های همایش امسال در مقایسه با همایش‌های پیشین گفت: «رونمایی از اولین خروجی‌های «پروژه مدل بانکی نوین ایران (مبنا)» که شهریورماه امسال در پژوهشکده پولی و بانکی کلید خورده بود از مهمترین بخش‌های همایش چهارم بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به‌ شمار می‌رود. مدل بانکی نوین ایران با نام اختصاری «مبنا» به عنوان یک پروژه مطالعاتی با استفاده از حداکثر ظرفیت علمی و تجربی کشور، طی تفاهم نامه‌ای میان پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی و شرکت خدمات انفورماتیک به امضاء رسیده است. طبق این تفاهم‌نامه قرار است نظام بانکی بر مبنای چارچوب‌های بین المللی و نوین بازنویسی شود. رونمایی از اولین خروجی‌های این پروژه از مهمترین بخش‌های همایش امسال به شمار می‌رود».

عضو کمیته برنامه‌ریزی چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از ارائه «چشم‌انداز بانک مرکزی» در همایش امسال خبر داد و گفت: «موضوع این بحث بازنگری در ساختارهای بانک مرکزی است. در این پروژه تلاش بر این خواهد بود تا ساختارهای درونی موجود در بانک مرکزی مورد بازنگری قرار گیرند».

امیرشکاری برگزاری نشست «جوانان و ایده‌های نو» را از دیگر اتفاقات همایش امسال دانست و در این‌باره گفت: «در همایش امسال نشست ویژه‌ای به منظور ارائه طرح‎های نوآورانه و ایده‌های خلاقانه در حوزه بانکداری الکترونیک از سوی جوانان برگزار خواهد شد، از برگزیدگان این بخش در جشنواره دکتر نوربخش تقدیر به عمل می‌آید».

او در ادامه به تفاوت ساختاری همایش امسال نسبت به همایش‌های پیشین اشاره کرد و گفت: «تنوع قالب از مهمترین نکاتی است که در طراحی بخش‌های گوناگون همایش امسال مدنظر داشته‌ایم. تلاش کرده‌‌ایم تا با انتخاب قالب‌های انعطاف‌پذیر، هم به محورهای همایش تنوع بخشیده و هم آنها را چالشی‌تر کنیم. با انتخاب چنین قالب‌هایی همایش امسال را تعاملی و مخاطب محور برگزار کنیم». 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh