ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : هفتم آبان 1393 ساعت 14:54   |   کد : 155

جعفر حبیبی:
می توان از حضور جوامع دانشگاهی در این همایش بهره برد
 محورهای ارائه شده در این جلسه نشان می دهند که رویکرد اصلی در این همایش رویکردی بانکی است، اما تنوع موضوعات در این همایش نشان از این دارد که می توان از حضور جوامع دانشگاهی در آن بیشتر بهره برد.

جعفرحبیبی رئیس انجمن کامپیوتر ایران و عضو هیات علمی دانشکده کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف درباره محورهای پیشنهادی همایش گفت: « درست است که موضوعات همایش بیشتر بر محور بانکداری تعریف شده است، ولی وقتی به موضوعاتی چون شبکه های اجتماعی اشاره می‌شود نشان از این دارد که می توان از حضور جوامع دانشگاهی هم در برگزاری این همایش استفاده کرد».

او که در اولین جلسه کمیته علمی چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت حضور داشت در ادامه گفت:« نکته دیگری که می توان به آن اشاره کرد نقشه راه دولت الکترونیک است که تجارت الکترونیک از مهمترین سرفصلهای آن به‌شمار می‌رود. به نظر من بررسی سازوکارهای تجارت الکترونیک و همچنین جایگاه نظام پولی و مشخصا بانک مرکزی در این عرصه می تواند از جمله مهترین محورهایی باشد که در این همایش به آنها پرداخته شود».

پس از سه دوره برگزاری ، چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظامهای پرداخت با محورهایی چون چشم انداز بانکداری از منظر فناوری اطلاعات ، توانمند سازی بانکها به کمک فناوری اطلاعات ، بانکداری باز ، چشم انداز نظامهای پرداخت و همچنین نظارت و نظامهای پرداخت در بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh