ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : هفتم آبان 1393 ساعت 12:07   |   کد : 153

احمد مجتهد:
ما نیازمند فرهنگ‌سازی در حوزه بانکداری الکترونیک هستیم
 جامعه امروز نیازمند فرهنگ‌سازی در حوزه بانکداری الکترونیک است و  برگزاری چنین همایشی می تواند کمک بزرگی در این عرصه به شمار رود.

 

 احمد مجتهد نایب رییس هیات مدیره بانک سامان که در اولین جلسه کمیته علمی همایش شرکت کرده بود گفت:« در طراحی محورهای همایش باید مقوله فرهنگ‌سازی در حوزه بانکداری الکترونیک مورد توجه قرار گیرد، چرا که اینگونه به نظر می رسد که جامعه امروز نیازمند چنین رویکردی است».

به گزارس دبیرخانه همایش مجتهد با اشاره به حجم بالای محورهای پیشنهادی برای همایش بیان کرد:« با توجه به مطالب و محورهای پیشنهادی برای ارائه در همایش که بسیار متنوع به نظر می رسد، پیشنهاد می کنم، محورهای مورد نظر برای ارائه در همایش متمرکز شده و به صورت خاص‌تری ارائه شوند تا از پراکنده گویی در همایش جلوگیری شود». نایب رییس هیات مدیره بانک سامان در ادامه گفت: «بحث خصوصی سازی و همچنین Mobile banking  از جمله مباحث روز در این عرصه به شمار می رود که باید در چنین همایش‌هایی به آنها توجه کرد».

او همچنین پیشنهاد داد که پرداختن به مباحث حقوقی در حوزه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از مهمترین مسائل موجود در این عرصه به شمار می‌رسد که چنین همایشی می تواند  عرصه‌ای مناسب برای پرداختن به چالشهای موجود در این حوزه به شمار رود.

چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در روزهای ششم و هفتم بهمن ماه در محل مرکز همایشهای بین المللی برج میلاد برگزار می شود.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh