ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : ششم آبان 1393 ساعت 15:45   |   کد : 152

برات قنبری:
همایش چهارم فرصتی برای بازنگری راه رفته‌ است

بهتر است برای برگزاری این همایش محورهای محدودتری را انتخاب کنیم. چراکه اگر برگزاری این همایش با تعقیب اهداف مشخص و موجزتری صورت گیرد، به منظور اصلی خود نزدیک تر خواهیم بود.

 برات قنبری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که در اولین نشست کمیته علمی چهارمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت حضور داشت، گفت:« برگزاری سالانه این همایش این فرصت را در اختیار ما می‌گذارد که ببینیم تا کنون چه مسیری طی شده و از امروز به بعد چه راهی پیش رو داریم».

به گزارش دبیرخانه همایش قنبری با تاکید بر لزوم پیگیری قول‌های گذشته گفت:« البته نباید فراموش کرد که بازنگری مسیر طی شده بدون پیگیری تعهدات گذشته میسر نخواهد بود و همین بازنگری از جذابیت خاص خود برخوردار است».

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره محورهای پیشنهادی همایش گفت:« به نظر من طرح مباحثی چون نظام‌های پرداخت، یا بانکداری الکترونیک یا حتی بحثی مثل ذی نفع واحد یا بنگاه داری در این همایش ضرورتی ندارد. به جای اینها بهتر است بیاییم مفاهیم نوین را به بانک‌ها یاد بدهیم و اشتباهاتی را که تاکنون موفق به اصلاحشان نشده ایم بازنگری کنیم».

برات قنبری ادامه داد:« این همایش می تواند فرصت مناسبی برای طرح مباحثی در حوزه ادبیات نظارت باشد، چرا که در این عرصه شبهاتی درباره مباحثی چون سیاستگذاری و مقررات‌گذاری و تصدی‌گری  وجود دارد که باید به بحث بررسی گذاشته شود. علاوه بر این شاید بد نباشد که امسال بحث مربوط به اعتبار سنجی را در این همایش مطرح کنیم که این بحث نیز در حال حاضر از جمله مشکلات اصلی کشور به شمار می‌رود».

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh