ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : ششم آبان 1393 ساعت 12:57   |   کد : 151

علیرضا لگزایی:
همایش چهارم تریبون نظام بانکی کشور است
می‌توان این همایش را به نوعی تریبون برای سیستم بانکی کشور دانست.

 علیرضا لگزایی رئیس هیات مدیره بانک ملت که در اولین نشست اعضای کمیته علمی همایش حضور یافت، گفت:« با توجه به کمبود چنین فرصتهایی برای حضور متخصصان حوزه بانکداری کنار یکدیگر می توان این همایش را نوعی تریبون برای شنیدن دغدغه های نظام بانکی کشور قلمداد کرد و از این روست که باید آن را فرصتی مغتنم شمرد».

به گزارش دبیرخانه لگزایی درباره محورهای پیشنهادی همایش گفت:« به نظر من محورهای همایش به نوعی درون‌گرا هستند و کمتر به سمت مشتری و در واقع جامعه نگاه می‌کنند‌. از این رو در مجموع اگر بیشتر بحث‌های فرهنگ‌سازی در همایش مطرح شود خیلی بهتر است. به عنوان مثال ما از سوی جامعه فشار درباره شبکه‌های اجتماعی و قابلیت‌های آن بسیار زیاد است و ما تا به امروز تنها خود را پشت محدودیتهای قانونی حضور در این شبکه‌ها پنهان کرده‌ایم. پیشنهاد من این است که پژوهشکده پولی و بانکی میزگردهای موضوعی نقادانه‌ای در چنین حوزه‌هایی برگزار کنند تا بانک‌ها و مخصوصا بانک مرکزی امکان پاسخ‌گویی داشته باشند».

پس از سه دوره برگزاری ، چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظامهای پرداخت با محورهایی چون چشم انداز بانکداری از منظر فناوری اطلاعات ، توانمند سازی بانکها به کمک فناوری اطلاعات ، بانکداری باز ، چشم انداز نظامهای پرداخت و همچنین نظارت و نظامهای پرداخت در بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh