ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : پانزدهم مهر 1393 ساعت 12:54   |   کد : 140

پیش از چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظامهای پرداخت
دومین دوره جامع آموزشی بانکداری الکترونیک برگزار می شود
دومین دوره جامع آموزشی بانکداری الکترونیک پیش از برگزاری چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظامهای پرداخت به همت پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی برگزار می شود.

هستی ربیع مدیر امور آموزشی و همایشهای پژوهشکده با بیان این خبر گفت :« قبل از برگزاری سومین همایش سالانه بانکداری الکترونیک تصمیم گرفته شد که دوره های جامع آموزشی بانکداری الکترونیک به عنوان پیش درآمدی برای کارگاه‌های همایش برگزار شوند . کارگاه‌های منتخب در دوره های جامع آموزشی در چهارمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار می شوند.»

این دوره  که با هدف پرورش کارشناسان مجرب در زمینه بانکداری الکترونیک تشکیل می شود از بخشهایی چون سامانه های بانکداری الکترونیک ، امنیت در بانکداری الکترونیک و ... تشکیل شده است که از مهرماه تا پایان سال 1393 برگزار می شوند.

بخش اول این دوره شامل دوره های آموزشی آشنایی با سامانه های سپام و سوئیفت ، سامانه سپاس، سامانه نهاب در مجموعه راهکارهای مرکز گواهی نماد، سامانه چکاوک و همچنین دوره آموزشی استانداردسازی فرایند های بانکی خواهد بود.  

در این دوره محمد دیبا رییس گروه سپام و سوئیفت شرکت خدمات انفورماتیک، جعفر مرتضویان مدیر پروژه های ملی پرداخت شرکت ملی انفورماتیک ، کارین هایراپطیان مدیر پروژه های «زیرساخت کلیدعمومی» و «مرکز گواهی بانکی نماد» بانک مرکزی ج.ا.ا در شرکت داده پردازی ایران، سید محمد سعید طباطبایی مدیر سامانه های ملی پرداخت در شرکت خدمات انفورماتیک و نیما امیرشکاری مدیرگروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی به عنوان مدرس حضور خواهند داشت.

 به گزارش دبیرخانه همایش به شرکت کنندگان هر یک از دوره های آموزشی که حداقل در هشتاد درصد از مدت ‌زمان آن حضور مستمر داشته باشند ، «گواهی‌نامه حضور در دوره آموزشی» اعطا می شود. همچنین افرادی که در هر پنج دوره آموزشی سامانه های بانکداری الکترونیک حضور مستمر داشته باشند می توانند در آزمون پایانی شرکت کرده و در صورت قبولی «گواهی‌نامه حضور و موفقیت در آزمون دوره آموزشی» دریافت خواهند کرد.

علاقمندان برای شرکت در دومین دوره جامع آموزش بانکداری الکترونیک می توانند به وب سایت http://ws.mbri.ac.ir  مراجعه کرده یا با واحد آموزش به شماره 88657395 تماس بگیرند.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh