تقویم همایش

۱۸،۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ --- ۲۶،۲۷ مهر ۱۳۹۷ زمان برگزاری

معرفی همایش

علی‌رغم گذشت چندین سال از توافق تاریخی برجام و گشوده شدن درهای کشورمان به سوی سرمایه‌گذاران خارجی و تلاش برای گسترش حجم تبادلات تجاری ایران و جامعه بین‌الملل همچنان موانع و مشکلات بسیاری در برقراری تعاملات تجاری، مالی و بانکی میان ایران و کشورهای منطقه و جهان باقی مانده است. به دنبال برگزاری ۶ دوره موفق از همایش تجاری ایران و اروپا در شهرهای تهران و فرانکفورت، هقتمین همایش تجاری ایران و اروپا‍ با دعوت از فعالان اقتصادی ایرانی و خارجی و با هدف بررسی دقیقتر مسائل و دغدغه‌های تجاری، بانکی و مالی موجود در این مقطع میان ایران و جامعه بین‌الملل در ۲۶و ۲۷ مهر ۹۷ در هتل ماریتیم برلین برگزار خواهد شد.

محورهای همایش     •Geopolitical and geo-economic conditions
     •Impact of the second stage of the US-sanctions
     •Snap Back: Now what?
     •EU’s Blocking Statute to protect European companies
     •New channels for payments
     •The importance of the Euro in the future

چرا در هفتمین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا شرکت کنیم؟مخاطبین همایش


  • کلیه شرکت‌ها و فعالان حوزه‌های مختلف اقتصادی از جمله صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، حمل و نقل، معادن، کشاورزی، نیرو، بورس و بیمه، بهداشت و پزشکی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، صنعت بانکی، هتلداری و گردشگری
  • اساتید و کارشناسان دانشگاهی فعال در حوزه‌های مختلف اقتصاد

برگزارکنندگان

پژوهشکده پولی و بانکی به‌عنوان بازوی تحقیقاتی بانک مرکزی، با هدف پاسخگویی به نیازهای پژوهشی کشور در زمینه پولی، بانکی و اقتصادی و همچنین گسترش تحقیقات و مطالعات علمی در حوزه‌های مذکور، در سال ۱۳۶۹ تاسیس شد. با توجه به این ماموریت پژوهشکده به صورت مستمر در قالب ۶ گروه پژوهشی (بانکداری، بانکداری الکترونیک، بانکداری اسلامی، مدیریت مالی، پول و ارز و مدلسازی) به امر تحقیق و تفحص متمرکز می‌باشد.
گروه‌مالکی یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه ارتباطات مالی می‌باشد که در شهر فرانکفورت آلمان واقع شده است. طی ۳۰ سال گذشته گروه مالکی برگزاری رویدادهای بسیاری را در سطح بین‌المللی بر عهده داشته است.

پژوهشکدهپژوهشکده پولی و بانکی به‌عنوان بازوی تحقیقاتی بانک مرکزی، با هدف پاسخگویی به نیازهای پژوهشی کشور در زمینه پولی، بانکی و اقتصادی و همچنین گسترش تحقیقات و مطالعات علمی در حوزه‌های مذکور، در سال ۱۳۶۹ تاسیس شد. با توجه به این ماموریت پژوهشکده به صورت مستمر در قالب ۶ گروه پژوهشی (بانکداری، بانکداری الکترونیک، بانکداری اسلامی، مدیریت مالی، پول و ارز و مدلسازی) به امر تحقیق و تفحص متمرکز می‌باشد. همچنین به عنوان ارگانی که همواره یکی از اهداف آن کمک به ارتقا و پیشرفت کشور در زمینه پولی، مالی، بانکی و اقتصادی بوده است به فراخور مباحث روز اقتصادی ایران و فضای بین‌الملل برگزاری همایش‌های سالانه و موضوعی را در دستور کار خود دارد از جمله همایش سالانه سیاست‌های پولی و ارزی در ابعاد ملی با سابقه بیست و ‌شش دوره برگزاری و همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با سابقه شش دوره برگزاری. اولین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا نیز همزمان با تنظیم برنامه‌ی جامع اقدام مشترک و احساس نیاز به گسترش فضای تعامل و تبادل با دنیای بین‌الملل شکل گرفت. اکنون و پس از برگزاری ۳ دوره از این همایش برگزارکنندگان این همایش در تلاش‌اند از پتانسیل ایجاد شده در جهت پیشرفت و ارتقای اقتصادی هرچه بیشتر کشور استفاده نمایند.

گروه مالکیگروه‌مالکی یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه ارتباطات مالی می‌باشد که در شهر فرانکفورت آلمان واقع شده است. طی ۳۰ سال گذشته گروه مالکی برگزاری رویدادهای بسیاری را در سطح بین‌المللی بر عهده داشته است. این شرکت در زمینه تولید و انتشار بانک اطلاعات شغلی واحدهای صنفی و شرکت‌های فعال در بخش‌های مالی، بانکی و بیمه‌ای و همچنین ایجاد یک کانال ارتباطی متقابل میان آنها فعالیت دارد که در این راستا به ترتیب زیر عمل می‌کند: ۱.سازماندهی و برگزاری رویدادهایی چون سمینارها، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌هایی با موضوعات مالی، اقتصادی و اجتماعی-سیاسی ۲.ایجاد ارتباطات رسانه‌ای، جذب هدفمند مخاطبان، ارائه راهکارهای مشاوره‌ای در زمینه چگونگی استفاده از رسانه‌ها در اشاعه کسب و کارها، ارائه مشاوره و راهنمایی درخصوص چگونگی اخذ مجوزهای موردنیاز برای راه‌اندازی کسب و کارهای مختلف و همچنین تاسیس سازمان‌های عمومی گروه مالکی با در اختیار داشتن شبکه بسیار عالی و در حال رشدی از متخصصان برجسته در زمینه‌های تجاری و سیاسی همواره تلاش دارد استانداردهای جدیدی را در رویدادهای خود برقرار می نماید. برگزاری رویدادهای بین‌المللی مهمی همچون "هفته‌ی مالی یورو" و یا "کنگره‌ی بانکداری اروپا" بیانگر سطح تخصص و توانایی‌های گروه مالکی در برگزاری رویدادهای مهم جهانی است. شرکت‌های بیمه و فناوری اطلاعات، شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات مشاوره‌ای و همچنین بانک‌ها، سازمان‌های مالی ملی و بین‌المللی، آژانس‌های دولتی و رگولاتوری‌ها از جمله مخاطبان و طرف‌های قرارداد گروه مالکی می‌باشند. سابقه درخشان گروه مالکی با ظهور مرکز مالی فرانکفورت پیوند نزدیکی دارد که فعالیت‌های بین‌المللی گروه مالکی از طریق این مرکز انجام می‌شود. گروه مالکی همه ساله کنفرانس‌ها، سمینارها و همایش‌های بانکی و تجاری متعدد و معتبری را در سطح جهانی برگزار می‌نماید. همچنین برگزاری سه فروم تجاری و بانکی ایران-اروپا به صورت مشترک بر عهده گروه مالکی و پژوهشکده پولی و بانکی بوده است و پس از همایش‌های فرانکفورت و تهران، کنفرانس فعلی هفتمین همایش از مجموعه این رویدها می‌باشد. این کنفرانس‌ها نقطه عطف و عرصه مناسبی برای پیشروان امور بانکی و تجاری بین‌المللی است تا در جهت گسترش روابط و توسعه حضور جهانی خود حرکت نمایند.

ثبت نام در همایش

دو روز یک روز ورودی برای هر نفر
(یورو)
۱۴۰۰ ۸۰۰ مبلغ (یورو)+۱۹ درصد مالیات

تاریخچه برگزاری

از سال ۱۳۹۳ تاکنون همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا هرسال برگزار میشود تازمینه‌ی حضور هرچه بیشتر نظام بانکی و مالی کشورمان را در عرصه رویدادهای اقتصادی بین‌الملل و متعاقبا ایفای نقشی فعالتر و پررنگ‌تر در معاملات و روابط مالی و تجاری جهانی، فراهم گردد.

تاریخچه برگزاریهمایش پنجم همایش چهارم همایش سوم همایش دوم همایش اول
۲۴-۲۵ آبان ۱۳۹۶ ۹-۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۲۵-۲۶ آبان‌ ۱۳۹۵ ۱۵-۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۲۸-۲۹ آبان‌ ۱۳۹۳ زمان برگزاری
فرانکفورت آلمان مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما فرانکفورت آلمان هتل اسپیناس پالاس تهران فرانکفورت آلمان مکان برگزاری
۷۰۰ ۲۵۰۰ ۶۵۰ ۱۵۰۰ ۶۵۰ تعداد شرکت‌کنندگان در ۲ روز (نفر-روز)
۹ ۸ ۶ ۶ ۸ تعداد سخنرانی‌های کلیدی
۸ ۴ ۱۲ ۵ ۸ تعداد سخنرانی‌های تخصصی
۲ ۲ ۲ ۳ ۲ جلسات اختصاصی
۳ ۶ ۵ ۶ ۳ تعداد پنل‌های تخصصی
۲ ۲ ۲ ۴ ۲ تعداد کارگاه‌های آموزشی

سخنرانان

سخنران‌های کلیدی و اعضای شرکت‌کننده در نشست‌های علمی و تخصصی بر حسب موضوع اصلی و محورهای هر همایش از میان صاحبنظران و اندیشمندان برجسته‌ و مطرح داخلی و بین‌المللی انتخاب می‌شوند و همواره تاکید بر این بوده است علاوه بر کارشناسان و متخصصین امر، از مقامات کشوری و مراجع تصمیم‌گیر نیز جهت حضور در همایش و شرکت در مباحث دعوت به عمل آید.

سخنرانان همایش پیشین

 
 
"Amir Alizadeh"
معاون مدير عامل اتاق بازرگاني و صنعت آلمان و ايران
"Maciej Wojtal"
CIO, Amtelon Capital, London/ Amsterdam
"Andreas Hoffmann"
CEO, Greencells Group, Saarbrücken
"Hans-Thomas Kessler"
Partner, Herbert Smith Freehills LLP Germany, Frankfurt a.M.
"H.E. Michael Klor-Berchtold"
سفير آلمان در ايران
"Siavosh Naghshineh"
رئيس انجمن بانكداران ايران در اروپا
"دکتر نادر مالکی"
رئیس فروم بین‌المللی بانکداران فرانکفورت
"David Geer"
Head of Sanctions Policy Division
"Prof. Dr. Jürgen K. Bott"
Professor for Financial Management
"علی ماجدی"
سفیر ایران در آلمان
"دکتر بهروز عبدالوند"
DF Deutsche Forfait AG مدير اجرايي شركت
"دکتر عبدالناصر همتی"
رئيس كل بيمه مركزی
"Dr. Ulrich von Zanthier"
Director, Financial Services, KPMG, Frankfurt a.M
"دكتر عباس آخوندي"
وزير راه و شهرسازي
"دکتر علی دیواندری"
رئیس پژوهشکده پولی و بانکی
"دکتر ولی‌اله سیف"
رئیس کل بانک مرکزی
"مهندس بیژن زنگنه"
وزیر نفت
"دکتر غلامرضا انصاری"
معاون دیپلماسی و اقتصادی وزارت خارجه
"آنه ماري فندر هيدن"
مسئول بخش ايران، در پروژه چشم انداز ايران در اتحاديه اروپا و عضو كارگروه ايران در سرويس اقدام خارجي اتحاديه اروپا
 
 
 
 

 

حضور در همایش

جهت شرکت در همایش با شماره تلفن ۸۸۷۹۵۸۳۰ گروه مالکی تماس حاصل فرمایید.

راهنمای ثبت نامنوع ثبت نام شهریه ثبت‌نام تا ۲۳ فرودین ۹۷

(هزار تومان)
شهریه ثبت‌نام از ۲۳ فروردین تا ۱ اردبیهشت ۹۷

(هزار تومان)
ثبت نام منفرد ۵۰۰ ۵۵۰
ثبت نام گروهی (بیش از ۱۵ نفر) ۴۵۰ ۵۰۰

مشارکت کنندگان داخلی
مشارکت کنندگان خارجیشرکت هایی که تمایل به حمایت و مشارکت در برگزاری این همایش دارند، با توجه به بسته های حمایت از طریق دبیرخانه در اختیار آنان قرار می‌گیرد، می‌توانند در برگزاری این همایش مشارکت نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً با دبیرخانه همایش به شماره ۸۸۷۹۵۸۳۰ تماس حاصل فرمایید.


تماس با ما

نشانی: تهران، ‌خیابان وزرا، نبش کوچه ۳۴، پلاک ۱۰۲، واحد ۹
تلفن:۸۸۷۹۵۸۳۰ (۰۲۱)
دورنگار: ۸۸۷۹۵۸۱۶ (۰۲۱)
پست الکترونیک: info@malekigroupiran.com
"جهت تماس با دبیرخانه همایش می‌توانید همه روزه به‌ جز تعطیلات رسمی از ساعت ۸ تا ۱۶ از طریق شماره‌ تلفن‌های بالا با ما در تماس باشید"