اخبار مهم

separator

E

B

محتوی تخصصی

separator

هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع نوآوری، بازیگران جدید و کارآیی در کسب و کار مالی در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار خواهد شد. مهمترین هدف این همایش بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیک می‌باشد.


محور ها
راهنمای ارسال مقالات
کارگاه ها
سخنرانان
میزگرد

هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک

و نظام های پرداخت پایان یافت

برگزار کنندگان

separator

پژوهشکده پولی و بانکی و شرکت ملی انفورماتیک بر اساس ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۹۰ مسئولیت برگزاری همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت را برعهده دارند.


پژوهشکده
شرکت ملی انفورماتیک
شورای عالی سیاست گذاری
کمیته اجرایی
کمیته علمی

تقویم همایش


۲۰ آبان‌ماه ۱۳۹۶ آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات
۲۹ آبان‌ماه ۱۳۹۶ اعلام نتیجه ارزیابی اولیه
۳۰ آذرماه ۱۳۹۶ آخرین مهلت ارسال نسخه نهایی مقالات پذیرفته‌ شده
۳۰ آذرماه ۱۳۹۶ آخرین مهلت مشارکت و حمایت در برگزاری همایش
۲۷ دی‌ماه ۱۳۹۶ آخرین مهلت ثبت‌نام در همایش
۲ و ۳ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ زمان برگزاری همایش
مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد مکان برگزاری همایش

جشنواره دکتر نوربخش

separator

انتخاب بانک‌ها و شرکت‌های برتر و نوآور یکی از فعالیت‌های جنبی همایش‌سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت است که این مهم در قالب جشنواره‌ها و مسابقات مختلف و با رعایت سه معیار نوآورانه‌بودن، کاربردی بودن و سودآوری بالقوه در دستور کار همایش قرار دارد.


برگزیدگان دوره‌های قبل

هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت


به اطلاع کلیه دانشجویان، اساتید، پژوهشگران و همکاران حوزه پولی و بانکی و فناوری اطلاعات می‌رساند هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، با عنوان «نوآوری، بازیگران جدید و کارآیی در کسب و کار مالی»، در روزهای ۲ و ۳ بهمن‌ماه ۹۶، در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد.

نمایشگاه تخصصی

separator

در کنار همایش، نمایشگاهی تخصصـی جهت معرفی دستاوردهای سـازمان های ارائه‌کننـده خدمات بانکی کشـور در حوزه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه علاوه بر بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، شرکت هایی که در زمینـه ارائه خدمات بانکی فعالیت دارند، جهت معرفی خدمات، محصولات و توانمندی های خود حضور خواهند داشت.
علاقه‌مندان به حضور در نمایشگاه تخصصی، می‌توانند با شماره‌های ۸۸۶۵۷۳۹۵ و ۹۷ تماس حاصل فرمایند. لازم به ذکر است اولویت حضور در نمایشگاه با حامیان همایش است.

نوآوری، بازیگران جدید و کارآیی در کسب ‌و کار مالی

سخنرانان

separator

سخنران‌های کلیدی و اعضای شرکت‌کننده در نشست‌های علمی و تخصصی بر حسب موضوع اصلی و محورهای هر همایش از میان صاحبنظران و اندیشمندان برجسته‌ و مطرح داخلی و بین‌المللی انتخاب می‌شوند و همواره تاکید بر این بوده است علاوه بر کارشناسان و متخصصین امر، از مقامات کشوری و مراجع تصمیم‌گیر نیز جهت حضور در همایش و شرکت در مباحث دعوت به عمل آید.


سخنرانان

سخنرانان


حضور در همایش

separator

علاقه‌مندان به حضور در همایـش لازم اسـت از طریق وب‌ سایت www.ebps.ir مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل نمایند و در صورت تمایل به ثبت‌نام گروهی و یا سازمانی با دبیرخانه همایش تماس حاصل فرمایند.


ثبت نام انفرادی
راهنمای ثبت نام

حامیان همایش


حامیان طرح الماسحامیان طرح طلابانک‌ها
شرکت‌هایی که تمایل به حمایت و مشارکت در برگزاری هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت را دارند، می‌توانند با توجه به بسته های حمایتی که از طریق دبیرخانه همایش در اختیار آنان قرار می‌گیرد آمادگی خود را جهت مشارکت در همایش اعلام فرمایند.


تماس با ما

نشانی: تهران، ‌میدان آرژانتین، ابتدای آفریقا، پلاک ۱۰، پژوهشکده پولی و بانکی
تلفن: ۹۵و ۸۸۶۵۷۳۹۷ (۰۲۱)
دورنگار: ۸۸۶۵۷۴۳۰ (۰۲۱)
پست الکترونیک: ac@mbri.ac.ir
"جهت تماس با دبیرخانه همایش می‌توانید همه روزه به‌ جز تعطیلات رسمی از ساعت ۸ تا ۱۶ از طریق شماره‌ تلفن‌های بالا با ما در تماس باشید"