ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : هفدهم دی 1392 ساعت 18:15   |   کد : 163

بانكداري الكترونيكي رشد خوبي را پشت سر گذشته است
دکتر فاطمی عضو هيات مديره بانك ملی با اشاره به بررسي شاخص هاي مختلف اثربخش بانكداري الكترونيكي از سال 83 به اين سو گفت: ‌

دکتر فاطمی عضو هيات مديره بانك ملی با اشاره به بررسي شاخص هاي مختلف اثربخش بانكداري الكترونيكي از سال 83 به اين سو گفت: ‌نتايج اين بررسي ها نشان مي دهد بانكداري الكترونيكي رشد خوبي را پشت سر گذشته و هم اكنون در مرحله اي است كه بايد ميزان اثربخشي آن را براي روشن كردن مسير آينده اين روند ارزيابي و بررسي كنيم.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی سومین همایش  بانكداري الكترونيكي و نظامهاي پرداخت، سيد ولي الله فاطمي نيا، عضو هيات مديره بانك ملی در نشستی که در حاشیه این همایش برگزار شد  به ارائه سخنراني با عنوان شاخص هاي اثربخش بانكداري الكترونيكي پرداخت.

عضو هيات مديره بانك ملی افزود: تنها با ارزيابي اين گذشته مي توانيم براي سال آتي و سالهاي بعد نظام بانكي كشورمان برنامه ريزي و تصميم گيري كنيم.

 فاطمي نيا، به مصوبه سال 87 دولت اشاره كرد كه توسعه فناوري در سطح گسترده را الزام كرده بود و گفت: از مجموع 7 مورد مندرج و لحاظ شده در اين مصوبه توسعه دادگاه ويژه بانكداري الكترونيكي تحقق ياقته است.

وي اضافه كرد: در حال حاضر از حيث آمار رشد كاربري كارتهاي اعتباري و برداشت پايانههاي فروشگاهي و ساير خدمات بانكداري الكترونيكي در  شرايط بسيار خوبي قرار داريم.

فاطمي نيا گفت: به عنوان نمونه طي چند ماه اخير ميزان استفاده از بانكداري الكترونيكي و تراكنشهاي صورت گرفته در اين فضا با رشد 80  درصدي مواجه بوده که موجب شده خدمات انتقال وجه، پرداخت قبوض و مديريت دريافتها و پرداختها در خارج از شعبه ارائه شوند و لازم است افتتاح حساب، چك و مديريت درخواستها هم به سرعت در اين فضا ارائه شوند.

وی  با تاكيد بر رشد سريع تقاضاي خدمات جديد و تغييرات رفتار بازار گفت: در صورتي كه روند رشد و تكامل كنوني را ادامه بدهیم به نظر نمي رسد كه بتوانيم در آينده اي نزديك به نيازهاي مشتريان پاسخ دهيم.

وي گفت: امروزه شايستگي ديجيتالي سازي بايد مهمترين اولويت ها باشد و از تغيير نقش شعب به عنوان پشتيبان بانكداري به عنوان يكي از راهكارهاي هماهنگ شدن با تغييرات سريع جهان امروز ياد كرد.

 

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh