ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
تاريخ : بيستم و پنجم آذر 1392 ساعت 17:37   |   کد : 133

انتشار ویژه‌نامه‌ی بانکداری الکترونیک پیوست با همکاری پژوهشکده‌ی پولی و بانکی
ماهنامه‌ی پیوست با همکاری و کسب مجوز از پژوشکده‌ی پولی و بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، به بهانه‌ی برگزاری سومین همایش سالانه‌ی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در روزهای ۱۶ و ۱۷ دی‌ماه امسال، ویژه‌نامه‌ای ۱۳۲ صفحه‌ای منتشر می‌کند.

در این همایش، فعالان عرصه‌ی بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران، گرد هم می‌آیند تا دست‌آوردهای نوین صنعت بانکداری کشور را معرفی و نقش جدید فن‌آوری اطلاعات را در رونق کسب‌و‌کار بانکی، بررسی کنند.

کمیته‌ی علمی همایش امسال، با توجه به افزایش ضریب نفوذ فن‌آوری در میدان بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت، و تغییر نقش آن در مدل‌های کسب و کار و سودآوری، محور مقاله‌های خود را «بازآفرینی الگوها و رونق کسب‌وکار بانکی» اعلام کرده است تا به این بهانه: «نظام بانکی و مدیران ارشد بانک‌ها را برای مواجه شدن با این تغییرات، آماده کند». از چهره‌های شاخص حاضر در کمیته‌ی علمی این همایش می‌توان به دکتر فرهاد نیلی، رئیس پژوهشکده‌ی  پولی و بانکی، دکتر محسن رستمی، مدیر تحقیقات فن‌آوری‌های بانکی شرکت خدمات انفورماتیک، و آقای ناصر حکیمی، مدیر کل فن‌آوری اطلاعات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد.

همچنین اگر تمایل دارید شرکت، خدمات، یا محصول خود را با درج آگهی در ویژه‌نامه‌ی پیوست، به مسئولان و متخصصان، معرفی کنید یا نسخه‌ی چاپی این ویژه‌نامه را در منزل یا محل کارتان دریافت کنید، می‌توانید از طریق تلفن (۴۲۸۲۴۰۰۰-۰۲۱) یا ایمیل (Info@Peivast.com) با ما تماس بگیرید.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 Powered by AtenaHamayesh