ورود کاربر
ایمیل
کلمه عبور
کلمه عبور را فراموش کرده ام  |
 
راهنمای تنظيم مقالات

 

راهنمای ارسال اصل مقالات

ورود به صفحه شخصی (وارد کردن نام کاربری و رمز عبور در قسمت ورود کاربر)

ارسال اصل مقاله مطابق با فرمت ارسال اصل مقالات از طریق صفحه شخصی
ارائه مقالات در بیست ­و­ پنجمین همایش سالانه سیاست­های پولی و ارزی در دو قالب‌ اصلی شامل مقالات علمی - پژوهشی و مقالات سیاستی صورت می ­پذیرد. چارچوب مقالات علمی - پژوهشی در همایش، چارچوب مرسوم مقالات علمی - پژوهشی است که شامل چکیده، مقدمه، مرور ادبیات موضوع، مبانی نظری، ارائه مدل و برآورد تجربی و نتایج بحث است. تفاوت عمده مقالات سیاستی با مقالات علمی - پژوهشی را می­ توان در دو محور بیان نمود. تفاوت اول زبان غیرفنی و تحلیلی مقالات سیاستی است که اگرچه از پشتیبانی نتایج نظری و تجربی مدل­ های مقالات علمی - پژوهشی برخوردار است، اما مقاله سیاستی خود شامل مدل نظری و تجربی نمی­ شود. تفاوت دوم تمرکز بحث در مقالات سیاستی است به نحوی که محتوای اصلی مقالات سیاستی بر حوزه­ های سیاست
 گذاری، بررسی چالش­ ها و ارائه توصیه­ ها و راهکارهای سیاستی متمرکز است.

اگر چکیده مقاله شما مورد تائید دبیرخانه همایش قرار گرفته است، شما مجاز خواهید بود تا تاریخ اعلام شده در سایت با استفاده از همان نام کاربری و رمز عبور قبلی نسبت به ارسال اصل مقاله خود اقدام نمایید.

نویسندگان محترمی که چکیده مقاله آنها مورد تائید دبیرخانه همایش قرار نگرفته باشد قادر به ارسال اصل مقالات نخواهند بود.

به مقالاتی که خارج از برنامه زمانبندی اعلام شده به دبیرخانه ارسال شود، رسیدگی نخواهد شد.

ارسال فایل پاورپوینت مقالات مطابق با فرمت ارسال پاورپوینت تعیین شده از سوی دبیرخانه همایش
اگر اصل مقاله شما مورد تائید دبیرخانه همایش قرار گرفته است، شما مجاز خواهید بود تا تاریخ اعلام شده در سایت با استفاده از همان نام کاربری و رمز عبور قبلی نسبت به ارسال فایل پاورپوینت خود اقدام نمایید.

 

 

 

Powered by AtenaHamayesh