منوی سايت
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 

بانک‌ها به طور سنتی، به منظور توسعه راه‌کارهای فناوری‌اطلاعات از رویکردی برنامه محور جهت حل مشکلات کسب‌وکار استفاده می‌نمایند. پس از مدتی نتیجه این امر، تشکیل تعداد کثیری از برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های فناوری ‌اطلاعات است که هر کدام چندین زیرمجموعه از عملیات کسب‌وکار را تحت پوشش قرار داده و بعضاً باهم تداخل پیدا میکنند. وضعیت زمانی بدتر می شود که الزامات کسب و کار مدام پیچیده‌تر شده و اپلیکیشن های جدید جهت پاسخگویی به الزامات مذکور تهیه و ایجاد می‌گردند. این برنامه‌های جدید باید با برنامه‌های موجود ادغام شده و یکپارچه سازی صورت گیرد و این امر باعث پیچیده تر شدن شرایط می گردد. خلاصه کلام: یک بانک با سیستم‌های فناوری اطلاعاتی روبروست که انعطاف ناپذیر و ناکارآمد بوده و با نیازهای کسب و کار نیز هم تراز نیستند. این وضعیت، زمینه‌ای برای تحول فناوری اطلاعات در بانکداری است.

سیستم‌های بانکداری نیاز به تحول، نوسازی و نوین گرایی دارند. بانک‌ها می‌بایست همزمان با هماهنگ‌شدن با نیازهای در حال تغییر کسب‌وکار، بهینه‌سازی فرآیندهای قدیمی و زیرساخت‌هایی را انجام دهند که از عملکردهای بانکداری متمرکز پشتیبانی می‌نمایند. اهداف این تحول کاهش پیچیدگی، بهبود چابکی، استاندارد سازی و هم‌تراز ساختن کسب‌وکار و فناوری اطلاعات است.

در این سمینار جامع آموزشی مخاطبین با هدف تحول بانکداری و مهاجرت به بانکداری نوین با نگرش ها، معماری، چارچوب‌ها و مدل‌های استاندارد بانکداری بین‌المللی از جمله IFW و BIAN آشنا خواهند شد و سپس روندهای نوین بانکداری دیجیتال در جهان و راهکارهای ایجاد تحول در کسب و کار بانک‌ها به کمک پیشران‌های فناوری اطلاعات مورد بررسی و تحلیل قرار خواهند گرفت.

مخاطبین

·         مدیران ارشد و میانی بانک‌ها

·         مدیران و متخصصین فناوری اطلاعات و انفورماتیک بانک‌ها

·         متخصصین کسب و کار و فرایندهای بانکی

·         کارشناسان اجرایی حوزه بانکداری الکترونیک

·         شرکت‌های ارائه کننده خدمات بانکداری الکترونیک

·         معماران سازمانی و کسب و کار

·         اساتید و کارشناسان علاقه‌مندان به مباحث بانکداری الکترونیک و روندها و تکنولوژی‌های نوین در این حوزه