يک شنبه 19 آذر 1402
برگزارکنندگان همایش

برگزارکنندگان:

گروه‌مالکی: گروه مالکی یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه ارتباطات مالی می‌باشد که در شهر فرانکفورت آلمان واقع شده است. طی ۳۰ سال گذشته گروه مالکی برگزاری رویدادهای بسیاری را در سطح بین‌المللی بر عهده داشته است.

این شرکت در زمینه تولید و انتشار بانک اطلاعات شغلی واحدهای صنفی و شرکت‌های فعال در بخش‌های مالی، بانکی و بیمه‌ای و همچنین ایجاد یک کانال ارتباطی متقابل میان آنها فعالیت دارد که در این راستا به ترتیب زیر عمل می‌کند:

۱.سازماندهی و برگزاری رویدادهایی چون سمینارها، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌هایی با موضوعات مالی، اقتصادی و اجتماعی-سیاسی

۲.ایجاد ارتباطات رسانه‌ای، جذب هدفمند مخاطبان، ارائه راهکارهای مشاوره‌ای در زمینه چگونگی استفاده از رسانه‌ها در اشاعه کسب و کارها، ارائه مشاوره و راهنمایی درخصوص چگونگی اخذ مجوزهای موردنیاز برای راه‌اندازی کسب و کارهای مختلف و همچنین تاسیس سازمان‌های عمومی

گروه مالکی با در اختیار داشتن شبکه بسیار عالی و در حال رشدی از متخصصان برجسته در زمینه‌های تجاری و سیاسی همواره تلاش دارد استانداردهای جدیدی را در رویدادهای خود برقرار می نماید.

برگزاری رویدادهای بین‌المللی مهمی همچون "هفته‌ی مالی یورو" و یا "کنگره‌ی بانکداری اروپا" بیانگر سطح تخصص و توانایی‌های گروه مالکی در برگزاری رویدادهای مهم جهانی است.

شرکت‌های بیمه و فناوری اطلاعات، شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات مشاوره‌ای و همچنین بانک‌ها، سازمان‌های مالی ملی و بین‌المللی، آژانس‌های دولتی و رگولاتوری‌ها از جمله مخاطبان و طرف‌های قرارداد گروه مالکی می‌باشند.

سابقه درخشان گروه مالکی با ظهور مرکز مالی فرانکفورت پیوند نزدیکی دارد که فعالیت‌های بین‌المللی گروه مالکی از طریق این مرکز انجام می‌شود.

گروه مالکی همه ساله کنفرانس‌ها، سمینارها و همایش‌های بانکی و تجاری متعدد و معتبری را در سطح جهانی برگزار می‌نماید. همچنین برگزاری سه همایش تجاری و بانکی ایران-اروپا به صورت مشترک بر عهده گروه مالکی و پژوهشکده پولی و بانکی بوده است و پس از فروم‌های فرانکفورت و تهران، کنفرانس فعلی پنجمین همایش از مجموعه این رویدها می‌باشد. این کنفرانس‌ها نقطه عطف و عرصه مناسبی برای پیشروان امور بانکی و تجاری بین‌المللی است تا در جهت گسترش روابط و توسعه حضور جهانی خود حرکت نمایند.

پژوهشکده پولی و بانکی: پژوهشکده پولی و بانکی به‌عنوان بازوی تحقیقاتی بانک مرکزی، با هدف پاسخگویی به نیازهای پژوهشی کشور در زمینه پولی، بانکی و اقتصادی و همچنین گسترش تحقیقات و مطالعات علمی در حوزه‌های مذکور، در سال ۱۳۶۹ تاسیس شد. با توجه به این ماموریت پژوهشکده به صورت مستمر در قالب ۶ گروه پژوهشی (بانکداری، بانکداری الکترونیک، بانکداری اسلامی، مدیریت مالی، پول و ارز و مدلسازی) به امر تحقیق و تفحص متمرکز می‌باشد. همچنین به عنوان ارگانی که همواره یکی از اهداف آن کمک به ارتقا و پیشرفت کشور در زمینه پولی، مالی، بانکی و اقتصادی بوده است به فراخور مباحث روز اقتصادی ایران و فضای بین‌الملل برگزاری همایش‌های سالانه و موضوعی را در دستور کار خود دارد از جمله همایش سالانه سیاست‌های پولی و ارزی در ابعاد ملی با سابقه بیست و ‌شش دوره برگزاری و همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با سابقه شش دوره برگزاری. اولین فروم تجاری و بانکی ایران و اروپا نیز همزمان با تنظیم برنامه‌ی جامع اقدام مشترک و احساس نیاز به گسترش فضای تعامل و تبادل با دنیای بین‌الملل شکل گرفت. اکنون و پس از برگزاری ۴ دوره از این فروم برگزارکنندگان این همایش در تلاش‌اند از پتانسیل ایجاد شده در جهت پیشرفت و ارتقای اقتصادی هرچه بیشتر کشور استفاده نمایند.