منوی سايت
تاريخ:هفدهم ارديبهشت 1394 ساعت 17:30   |   کد : 7
دکتر نادر مالکی
دکتر نادر مالکی
رئیس فروم بین‌المللی بانکداران فرانکفورت

دکتر نادر مالکی

نادر مالکی متولد تهران بوده و از سال ۱۹۶۹ ساکن آلمان می باشد. او در دانشکده مونیخ رشته اقتصاد خوانده و مدرک دکترای خود را از دانشکده دورتموند در سال ۱۹۷۸ دریافت کرد.

آقای نادر مالکی فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۹۷۹ با پیوستن به دویچ بانک مونیخ آغاز کرد. در سال ۱۹۸۱ به دفتر مرکزی بانک در شهر فرانکفورت منتقل شد و بعدها واحد روابط عمومی دویچ بانک را در آنجا تاسیس کرد. وی در سال ۱۹۸۹ به عنوان مدیر آن واحد انتخاب شد.

در حالی که آقای مالکی هنوز در دویچ بانک مشغول فعالیت بود،‌ انجمن بانکداران بین المللی (IBF) را در سال ۱۹۸۷ تاسیس کرد، که تا به امروز در سمت مدیریت آن باقی مانده است. در حال حاضر آی بی اف بیش از ۸۰۰ عضو حقیقی و بیش از ۵۰ عضو حقوقی در لیست اعضای خود دارد و بزرگترین انجمن بانکداران آلمان است که به صورت خصوصی سازماندهی می شود.

آقای مالکی به ابتکار شخصی در اواخر دهه ۱۹۸۰میزبانی از کنگره‌ها و رویدادهای ارتباطی مهم و معتبر را برای صنعت مالی آغاز کرد. تا اواسط دهه ۱۹۹۰ آقای مالکی تعداد زیادی کنگره و رویداد موفق را در سطوح بالا در قالب نشست‌های سالانه برای صنعت مالی در فرانکفورت، برگزار کرد. در سال ۱۹۹۵، او به ترویج فعالیت های خود تحت عنوان شرکت "مالکی گروه - ارتباطات مالی و مشاوره ای" پرداخت. امروزه گروه مالکی یک شرکت تابعه از گروه رسانه ای dfv است و در میان کسب و کارهای پیشرو و متخصص در ارتباطات مالی در اروپا می باشد. این شرکت دارای یک شبکه بسیار عالی متشکل از متخصصان است که تصمیم‌گیری‌های سیاسی و اقتصادی را بر عهده دارند و استانداردهای جدیدی را در رویدادهای خود تعیین می کند.

می‌توان از رویدادهای "هفته مالی یورو"، "کنگره بانکداری اروپا" و "همایش بانکی و تجاری ایران اروپا" را  به عنوان شاخص‌ترین این مجموعه رویدادها نام برد.

به علت شایستگی‌ و تلاش‌های دکتر نادر مالکی در ترویج فرانکفورت به عنوان یک مرکز مالی، صلیب لیاقت فدرال توسط رئیس جمهور جمهوری فدرال آلمان در سال 2002 به ایشان اهدا شد.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان