منوی سايت
تاريخ:دوم آبان 1395 ساعت 19:07   |   کد : 19
پروفسور استفان کالینیون
پروفسور استفان کالینیون
استاد اقتصاد سیاسی مدرسه مطالعات پیشرفته سنت آنا          

دکتر استفان کالینیون

استفان کالینیون از سال ۲۰۰۷ استاد تمام اقتصاد سیاسی در مدرسه مطالعات پیشرفته سنت آنا در پیزا، و اقتصاددان ارشد بین الملل در مرکز تحقیقات اروپا (CER) در رم، از جولای ۲۰۰۷است. کالینیون همچنین بنیانگذار انجمن یورو آسیا در مدرسه مطالعات پیشرفته سنت آنا است.

از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۵ تصدی کرسی استادی در مدرسه اقتصاد و علوم سیاسی لندن در رشته اقتصاد سیاسی اروپا را داشته است. از سال ۲۰۰۷-۲۰۰۵ استاد مدعو در دانشکده هنر و علوم دانشگاه هاروارد و دانشیار مرکز مطالعات اروپایی میندا دو گونتس بورگ در دانشگاه هاروارد.

او همچنین از سال ۱۹۹۷ تا سال ۲۰۰۰ در دانشگاه‌ هامبورگ، مؤسسه مطالعات سیاسی در پاریس و لیل فرانسه، کالج اروپا در بلژیک و در دانشگاه آزاد برلین تدریس می‌نموده است.

استفان کالینیون طی سال‌های ۱۹۹۹ و ۲۰۰۰ به عنوان معاون مدیر کل اروپا در وزارت دارایی فدرال در برلین خدمت کرده است. او همچنین عضو هیئت سرپرستی Glunz AG در آلمان بوده است.

کالینیون متولد ۱۹۵۱ است و دکترای خود را از دانشگاه برلین دریافت کرده است. او همچنین در انستیتو مطالعات سیاسی پاریس،‌ دانشگاه دارالسلام و مدرسه اقتصاد لندن تحصیل کرده است.

پرفسور کالینیون دارای تألیفات گسترده‌ای در زمینه اقتصاد پولی و اقتصاد سیاسی و همگرایی منطقه‌ای است.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان